- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Vinylvloer Natura Wood Ezra landhuisdeel
7 mm dik, kliksysteem, geïntegreerde ondervloer, geschikt voor vochtige ruimtes, met structuur, 4-zijdige V-groef
Pakketprijs (2.26 m²):€ 45,18 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Vinylvloer BASICfloor Natura Wood Landhuisdeel
Landhuisdeel, dikte 7 mm, kliksysteem, geschikt voor vochtige ruimtes, geïntegreerde ondervloer
Een vinylvloer is bijzonder woongezond, want hij wordt geproduceerd zonder PVC en weekmakers. Daarnaast is hij licht- en kleurecht en bovendien zeer drukbestendig.
Optiek
Het moderne decor in hoogwaardige houtlook oogt verbluffend echt en trekt meteen de aandacht. De landhuisdeel-look brengt met zijn natuurlijk ogende 1-strooks design een zuidelijk tintje in je interieur en creëert een sfeer vol rust en gezelligheid. De rondom 4-zijdige V-groef benadrukt het plankkarakter. Door de levendige nerf ontstaan unieke vloeraanzichten met een speels samenspel van noesten en scheurtjes. De hoogwaardige afwerking en de perfect gestructureerde houtdecoren, die bijna niet meer van echt te onderscheiden zijn, zorgen voor een uiterst authentiek oppervlak.
Technische details
De planken hebben een breedte van 195 mm, een lengte van 1288 mm en een dikte van 7 mm. Door de 0,5 mm dikke slijtlaag die het oppervlak beschermt, is deze vloerafwerking bijzonder duurzaam. Bovendien beschermt deze laag tegen krassen en stoten. Dit product is voorzien van een waterbestendige drager en is daardoor optimaal beschermd tegen vocht. Daarom kan deze vloer probleemloos worden gelegd in vochtige ruimtes zoals keuken of badkamer. De vloer is ongevoelig voor temperatuurschommelingen en heeft een hoge thermische geleidbaarheid, waardoor hij geschikt is voor installatie op een warmwater-vloerverwarming.
Met behulp van het kliksysteem "1c2g pure+" kan de vloer eenvoudig zwevend worden gelegd. In wachtruimtes, kantoren of boetieks met continu gebruik scoort hij in de commerciële sector met gebruiksklasse (NK) 32. De geïntegreerde geluiddempende onderlaag vermindert storend loop- en contactgeluid. Voor jou én voor je buren.
BASICfloor – meer dan vloer
Of het nu gaat om een natuurlijke houten vloer zoals parket of massieve houten vloerdelen, moderne vinylvloeren en Designböden, laminaat, vloerbedekkingen van het duurzame natuurmateriaal kurk of stijlvolle wandpanelen – het onderhoudsvriendelijke merk BASICfloor overtuigt met robuuste en belastbare producten. De fabrikant vertrouwt op basis van jarenlange ervaring op de belangrijkste componenten: overtuigende slijtvastheid, vormstabiele duurzaamheid van de materialen en blijvend lage prijzen – voor langdurig woonplezier. Betrouwbaar, voordelig en zonder overbodige poespas.
Specificaties
| Fabrikant: | BASICfloor |
| Isolatie: | Geïntegreerde isolatie |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Schaduw: | middel |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| Legtype: | Klikverbinding |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Slijtlaag: | 0,5 mm |
| Kleur: | Bruin |
| Verbinding: | 1c2g pure+ |
| Belastingscategorie: | 32 |
| Dikte (mm): | 7 mm |
| Leveringsomvang: | 9 stuks per verpakking, komt overeen met 2,26 m² |
| Serie: | Natura Wood |
| Breedte (cm): | 19,50 cm |
| Lengte (cm): | 128,80 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Gestructureerd |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | BASICfloor |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |