- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Vinylvloer plakvinyl Modern eiken tabak landhuisdeel
2 mm dik, verlijmd, met structuur, geschikt voor vochtige ruimtes
Pakketprijs (3.345 m²):€ 40,11 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Vinylvloer BASICfloor plakvinyl Modern Eiken Tabak landhuisdeel
Dikte 2 mm, verlijmd, geschikt voor vochtige ruimtes
Vinyl is een absolute allrounder en overtuigt door de eenvoudige installatie en een bijzonder goede prijs-kwaliteitverhouding. Deze vinylvloer is geschikt voor bijna elke ruimte en kenmerkt zich door een hoge slijtvastheid en stootbestendigheid – voor langdurig plezier van je nieuwe vloer.
Optiek
Het decor in authentieke eikenhouten look straalt voelbare warmte en geborgenheid uit. De landhuisdeel-look brengt met zijn natuurlijk ogende 1-strooks design een zuidelijk tintje in je interieur en zorgt voor een sfeer van rust en gezelligheid. Deze voegloze vloerbedekking creëert door de naadloos aaneengesloten planken een egaal en harmonieus totaalbeeld. Dankzij de modernste preegtechnieken is het gestructureerde oppervlak tot in het kleinste detail gebaseerd op de structuur van hout.
Met een breedte van 22,9 cm is deze vinylplank bijzonder imposant: hij oogt niet alleen zeer stabiel – hij ziet er gewoon krachtig en solide uit.
Technische details
Vinylvloeren hebben meestal een vijflaagse opbouw: bovenaan de PU-versterkte slijtlaag, die samen met de decorfolie tot een robuust oppervlak wordt geperst, daaronder de vinyl dragerlaag, die op de dragerplaat ligt. De onderste laag wordt gevormd door de contralaag, die voor stabiliteit zorgt.
Bij deze vloer gaat het om rigid vinyl. Door de stabiele SPC-kern, die het hartstuk vormt, heeft deze bijzondere vinylsoort een verhoogde stijfheid en robuustheid. Rigid vinyl is daardoor bijzonder vormstabiel en kan probleemloos over een bestaande vloerbedekking worden geïnstalleerd. Dankzij de SPC-kern is de vloer hittebestendig en waterbestendig – ideaal ook voor vochtige ruimtes, serres en kamers met ramen tot op de vloer. De 0,33 mm dikke slijtlaag garandeert een bijzonder lange levensduur en een hoge weerstand tegen stoten en krassen. In vochtige ruimtes zoals keuken of badkamer kan dit product dankzij de vochtbestendigheid zonder zorgen worden gelegd. Deze vloer kan probleemloos worden toegepast op een warmwater-vloerverwarming.
Om voldoende stabiliteit en duurzaamheid te waarborgen, moet deze vinylvloer volledig worden verlijmd. Met de commerciële gebruiksklasse (NK) 31 is de vloer geschikt voor lichte belasting, zoals in kleine kantoren of vergaderruimtes.
BASICfloor – meer dan een vloer
Of het nu gaat om een natuurlijke houten vloer zoals parket of massieve houten vloerdelen, moderne vinylvloeren en designvloeren, laminaat, vloerbedekkingen van de duurzame natuurgrondstof kurk of stijlvolle wandpanelen – het onderhoudsvriendelijke merk BASICfloor overtuigt met robuuste en belastbare producten. De fabrikant vertrouwt met jarenlange ervaring op de belangrijkste componenten: overtuigende slijtvastheid, vormstabiele duurzaamheid van de materialen en blijvend lage prijzen – voor langdurige tevredenheid. Betrouwbaar, voordelig en zonder overbodige franje.
Specificaties
| Lengte (cm): | 122 cm |
| Breedte (cm): | 22,90 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Gestructureerd |
| Fabrikant: | BASICfloor |
| Serie: | Modern |
| Schaduw: | middel |
| Decor: | Eik Tabak |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Belastingscategorie: | 31 |
| Dikte (mm): | 2 mm |
| Slijtlaag: | 0,33 mm |
| Verbinding: | Verlijmen |
| Legtype: | Verlijmen |
| Isolatie: | Isolatie niet geïntegreerd |
| Afschuining/voeg: | zonder afschuining |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 12 stuks per pakket, komt overeen met 3,345 m² |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | BASICfloor |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |