- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Vinylvloer plakvinyl Objekt Beton Platin, tegelmotief
2,5 mm dik, verlijmde installatie, met structuur, geschikt voor vochtige ruimtes
Pakketprijs (3.716 m²):€ 70,57 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Vinylvloer BASICfloor plakvinyl Objekt Beton Platin tegel
Dikte 2,5 mm, verlijming, geschikt voor vochtige ruimtes
Vinyl is een echte allrounder en overtuigt met een eenvoudige installatie en een bijzonder goede prijs-kwaliteitverhouding. Deze vinylvloer is geschikt voor bijna elke ruimte en kenmerkt zich door een hoge slijtvastheid en stootbestendigheid – voor langdurig plezier van je nieuwe vloer.
Optiek
Dankzij het veelzijdig toepasbare steendecor blijven geen enkele ontwerpwensen onvervuld. De modern en stijlvol ogende tegeloptiek straalt een zekere coolness uit. Deze naadloze vloerbedekking creëert door de naadloos aansluitende planken een egaal en harmonieus totaalbeeld. De structuur van de vloer is die van echt steen verbluffend natuurgetrouw nagemonteerd. De matte optiek onderstreept de natuurlijke uitstraling.
Technische details
De opbouw van vinylvloeren is in de regel vijflaags: bovenaan de PU-versterkte slijtlaag, die samen met de decorfolie tot een slijtvaste toplaag is geperst, daaronder de vinyl drager, vervolgens de dragerplaat en de contralaag, die de plank vormstabiel maakt.
Bij deze vloer gaat het om rigid vinyl. Door de stabiele SPC-kern als hart van de plank heeft dit speciale type vinyl bovendien een verhoogde stijfheid en robuustheid. Rigid vinyl is daardoor bijzonder vormstabiel en kan probleemloos over een bestaande vloerbedekking worden gelegd. Dankzij de SPC-kern is de vloer hittebestendig en waterbestendig – ideaal ook voor vochtige ruimtes, serres en kamers met raampartijen tot op de vloer. De 0,55 mm dikke slijtlaag zorgt voor extra lange levensduur en een hoge stoot- en krasbestendigheid van de vloer. Optimale bescherming tegen vocht is een bijzonder kenmerk van dit hoogwaardige product. Daardoor is het uitermate geschikt voor installatie in vochtige ruimtes. Boven een warmwater-vloerverwarming kan deze vloer probleemloos worden gelegd.
Om voldoende stabiliteit en duurzaamheid te garanderen, moet deze vinylvloer volledig worden verlijmd. Met gebruiksklasse (NK) 42 is hij zelfs uitstekend toegerust voor industrieel gebruik – zelfs in opslagruimtes met continu voertuigverkeer.
BASICfloor – meer dan vloer
Of het nu gaat om een natuurlijke houten vloer zoals parket of massieve houten vloerdelen, moderne vinylvloeren en designvloeren of laminaat, vloerbedekkingen van het duurzame natuurmateriaal kurk of stijlvolle wandpanelen – het onderhoudsvriendelijke merk BASICfloor overtuigt met robuuste en belastbare producten. De fabrikant vertrouwt met jarenlange ervaring op de belangrijkste eigenschappen: indrukwekkende slijtvastheid, vormstabiele duurzaamheid van de materialen en consequent lage prijzen – voor langdurige tevredenheid. Betrouwbaar, betaalbaar en zonder overbodige franje.
Specificaties
| Lengte (cm): | 60,96 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Gestructureerd |
| Breedte (cm): | 30,49 cm |
| Fabrikant: | BASICfloor |
| Serie: | Object |
| Schaduw: | middel |
| Decor: | Beton Platina |
| Legpatroon: | Tegel |
| Belastingscategorie: | 42 |
| Dikte (mm): | 2,50 mm |
| Slijtlaag: | 0,55 mm |
| Legtype: | Verlijmen |
| Isolatie: | Isolatie niet geïntegreerd |
| Afschuining/voeg: | zonder afschuining |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 20 stuks per pakket, komt overeen met 3,716 m² |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | BASICfloor |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |