- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Vinylvloer Premium klikvinyl Eiken Cappuccino landhuisdeel
7 mm dik, kliksysteem, geïntegreerde ondervloer, met structuur, geschikt voor vochtige ruimtes, 4-zijdige V-groef
Pakketprijs (2.922 m²):€ 128,54 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Vinylvloer BASICfloor Premium klikvinyl eiken Cappuccino landhuisdeel
Dikte 7 mm, klikverbinding, geschikt voor vochtige ruimtes, geïntegreerde demping
Vinyl is een absolute allrounder en overtuigt door de eenvoudige installatie en een bijzonder goede prijs-kwaliteitverhouding. Deze vinylvloer is geschikt voor bijna elke ruimte en kenmerkt zich door een hoge slijtvastheid en stootbestendigheid – voor langdurige vreugde van je nieuwe vloer.
Optiek
Het decor met typische eikenhoutnerf typeert perfect de stijl van de rustieke moderniteit. Het klassieke 1-strooks landhuisdeel-formaat geeft elke ruimte een harmonische sfeer, waardoor je interieur bijzonder natuurlijk oogt. De rondom 4-zijdige V-groef benadrukt het plankenkarakter. Dankzij het gestructureerde oppervlak krijgt deze vloer een levensechte houtlook die nauwelijks van echt hout te onderscheiden is.
Met een breedte van 24 cm is deze vinylplank bijzonder indrukwekkend: hij oogt niet alleen zeer stabiel – hij ziet er simpelweg krachtig uit.
Technische details
De opbouw van de vinylvloer is meestal vijflaags: de slijtvaste, PU-verzegelde slijtlaag die met de decorfolie is samengeperst, daaronder de vinylkern, vervolgens de dragerplaat en tot slot de onderste contralaag die het werken van de plank tegengaat.
Bij deze vloer gaat het om EPC-vinyl (Expanded-Polymer-Core). Dit bestaat uit een watervaste kern, een extreem slijtvaste slijtlaag en een keramisch gehard oppervlak. Dat maakt dit tot de ideale vloer – ook voor vochtige ruimtes. De 0,55 mm dikke slijtlaag staat garant voor een bijzonder lange levensduur en een hoge stoot- en krasbestendigheid van de vloer. Optimale bescherming tegen vocht is een bijzonder kenmerk van dit hoogwaardige product. Het is daarom uitstekend geschikt voor installatie in vochtige ruimtes. Dankzij de uitstekende thermische geleiding is deze vloer bovendien zeer geschikt voor plaatsing op een warmwater-vloerverwarming.
De klikverbinding garandeert een snelle en eenvoudig te hanteren zwevende installatie. De gebruiksklasse 33 maakt deze vloer geschikt voor commerciële ruimtes met intensief gebruik, zoals warenhuizen, hallen of klaslokalen. Een geluiddempende onderlaag is in veel gebouwen verplicht – bij deze vloer is die al geïntegreerd. Een extra ondervloer is niet nodig en niet toegestaan.
BASICfloor – meer dan vloer
Of het nu gaat om een natuurlijke houten vloer zoals parket of massieve houten vloerdelen, moderne vinylvloeren, PVC- en designvloeren, laminaat, vloerbedekking van de duurzame natuurgrondstof kurk of stijlvolle wandpanelen – het onderhoudsvriendelijke merk BASICfloor overtuigt met robuuste en belastbare producten. De fabrikant vertrouwt op basis van jarenlange ervaring op de belangrijkste componenten: overtuigende slijtvastheid, vormstabiele duurzaamheid van de materialen en consequent lage prijzen – voor lang aanhoudend woongenot. Betrouwbaar, betaalbaar en zonder overbodige poespas.
Specificaties
| Lengte (cm): | 152,20 cm |
| Breedte (cm): | 24 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Gestructureerd |
| Fabrikant: | BASICfloor |
| Serie: | Premium Long |
| Schaduw: | middel |
| Decor: | Eik cappuccino |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Belastingscategorie: | 33 |
| Dikte (mm): | 7 mm |
| Slijtlaag: | 0,55 mm |
| Verbinding: | 5G Click-System |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Geïntegreerde isolatie |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 8 stuks per pakket, komt overeen met 2,922 m² |
| Draagerplaat: | EPC (Rigid Board) |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | BASICfloor |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |