- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Vinylvloer Premium klikvinyl leisteen antraciet tegel
Error: Exception: Bandwidth quota exceeded: https://gsheet-ai-middleware.hp24.org/api/prompt. Try reducing the rate of data transfer.
Pakketprijs (2.506 m²):€ 110,24 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Vinylvloer BASICfloor Premium klikvinyl leisteen antraciet tegel
Dikte 7 mm, klikverbinding, geschikt voor vochtige ruimtes, geïntegreerde ondervloer
Vinyl is een absolute allrounder en overtuigt door de eenvoudige installatie en een bijzonder goede prijs-kwaliteitverhouding. Deze vinylvloer is geschikt voor bijna elke ruimte en onderscheidt zich door een hoge slijtvastheid en stootbestendigheid – voor langdurig plezier van je nieuwe vloer.
Optiek
Het steendecor en de tegellook geven je woonruimte een persoonlijk accent. De klassieke tegellook benadrukt de feel van deze elegante en moderne vloerbedekking. De rondom vierzijdige V-groef zet het karakter van een echte tegelvloer extra kracht bij. Dankzij de modernste préggetechnieken is het gestructureerde oppervlak van deze vloer tot in het kleinste detail afgestemd op de structuur van natuursteen.
Technische details
Vinylvloeren hebben doorgaans een vijflaagse opbouw: bovenaan de met PU-versterkte slijtlaag, die samen met de decorfolie tot een slijtvaste toplaag is geperst, daaronder de vinydrager die op de dragerplaat ligt. De onderste laag wordt gevormd door de contralaag, die voor stabiliteit zorgt.
Bij deze vloer gaat het om rigid vinyl. Door de stabiele SPC-kern, die het hart van de plank vormt, heeft dit speciale type vinyl een verhoogde stijfheid en robuustheid. Rigid vinyl is daardoor bijzonder vormstabiel en kan probleemloos over een bestaande vloerbedekking worden gelegd. Dankzij de SPC-kern is de vloer hittebestendig en waterbestendig – ideaal voor vochtige ruimtes, serres en kamers met ramen tot op de vloer.
Bij deze vloer gaat het om EPC-vinyl (Expanded-Polymere-Core). Dit bestaat uit een waterdichte kern, een extreem slijtvaste slijtlaag en een keramisch geharde toplaag. Dat maakt het tot de ideale vloerbedekking – ook voor vochtige ruimtes. De 0,55 mm dikke slijtlaag zorgt voor een bijzondere levensduur en een hoge bestendigheid tegen stoten en krassen. Optimale bescherming tegen vocht is een bijzonder kenmerk van dit hoogwaardige product. Het is daarom uitstekend geschikt voor installatie in vochtige ruimtes. De vloer is ongevoelig voor temperatuurschommelingen en heeft een hoge thermische geleidbaarheid, waardoor hij zeer geschikt is om te leggen op een warmwater-vloerverwarming.
Dankzij de slimme klikverbinding gaat de installatie snel en eenvoudig. Op intensief gebruikte commerciële oppervlaktes zoals klaslokalen, warenhuizen en hallen overtuigt de vloer door gebruiksklasse (NK) 33. De geïntegreerde geluiddempende onderlaag vermindert storende loop- en contactgeluiden. Voor jezelf én voor je buren. Een extra ondervloer is niet nodig en niet toegestaan.
BASICfloor – meer dan vloer
Of het nu gaat om een natuurlijke houten vloer zoals parket of massieve houten vloerdelen, moderne vinylvloeren en designvloeren of laminaat, vloerbedekkingen van het duurzame natuurmateriaal kurk of stijlvolle wandpanelen – het onderhoudsvriendelijke merk BASICfloor overtuigt met robuuste en belastbare producten. De fabrikant zet met jarenlange ervaring in op de belangrijkste componenten: indrukwekkende slijtvastheid, vormstabiele duurzaamheid van de materialen en consequent lage prijzen – voor langdurige voldoening. Betrouwbaar, voordelig en zonder overbodige franje.
Specificaties
| Lengte (cm): | 91,40 cm |
| Breedte (cm): | 45,70 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Gestructureerd |
| Fabrikant: | BASICfloor |
| Serie: | Premium Long |
| Kleur: | Antraciet |
| Schaduw: | donker |
| Decor: | Slate anthracite |
| Legpatroon: | Tegel |
| Belastingscategorie: | 33 |
| Dikte (mm): | 7 mm |
| Slijtlaag: | 0,55 mm |
| Verbinding: | 5G Click-System |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Geïntegreerde isolatie |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 8 stuks per pakket, komt overeen met 1,488 m² |
| Draagerplaat: | EPC (Rigid Board) |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | BASICfloor |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |