- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Vinylvloer Urban FreeLay grijs oud eiken landhuisdeel, Loose-Lay
Zelfleggende vloer, direct beloopbaar, 100% waterbestendig, 1219,2 x 228,6 x 5/0,55 mm
Pakketprijs (2.23 m²):€ 66,88 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 15-27 werkdagen
Vinylvloer BASICfloor Urban FreeLay oude eik grijs Landhuisdeel Loose-Lay
Dikte 5 mm, zelfliggend, geschikt voor vochtige ruimtes
Vinyl is een echte allrounder en overtuigt door de eenvoudige installatie en een bijzonder goede prijs-kwaliteitverhouding. Deze vinylvloer is geschikt voor bijna elke ruimte en kenmerkt zich door een hoge slijtvastheid en stootbestendigheid – voor langdurig plezier van je nieuwe vloer.
Loose-Lay-vinyl is een hoogwaardige vinylvloer die dankzij de meerlaagse opbouw, hoge dimensionele stabiliteit en het eigen gewicht overtuigt. De vloer ligt stevig op de ondergrond zonder te verschuiven of te vervormen en is ook geschikt voor intensief belaste ruimtes. Dankzij de slijtvaste slijtlaag met PUR-oppervlaktebehandeling, authentieke hout- en steendecors en aangenaam loopcomfort verenigt Loose-Lay-vinyl functionaliteit, duurzaamheid en modern design. De geringe opbouwhoogte en de goede akoestiek maken deze vloer bijzonder aantrekkelijk voor renovaties en voor toepassing in woon- én projectruimtes.
Optiek
Het aantrekkelijke eikenhoutdecor voelt zich thuis in vrijwel iedere moderne interieurstijl. Landhuisdelen met hun 1-strooks uitstraling werken elegant, rustiek en vol karakter. Deze voegloze vloerbedekking creëert dankzij de naadloos aaneengesloten planken een egaal en harmonieus totaalbeeld.
Dankzij het uitzonderlijk brede formaat van 22,86 cm zijn de vinylplanken niet alleen razendsnel te leggen, maar ogen ze ook bijzonder hoogwaardig en ruimtelijk.
Technische details
De opbouw van de vinylvloer is meestal vijflaags: de slijtvaste, met PU behandelde slijtlaag die met het decor is samengeperst, daaronder de vinyl dragerlaag, vervolgens de dragerplaat en tenslotte de onderste contralaag die het kromtrekken van de plank tegengaat.
Bij deze vloer gaat het om rigid vinyl. Door de stabiele SPC-kern als kloppend hart heeft dit bijzondere type vinyl een verhoogde stijfheid en robuustheid. Rigid vinyl is daardoor bijzonder vormstabiel en kan probleemloos over een bestaande vloerbedekking worden gelegd. Dankzij de SPC-kern is de vloer hittebestendig en waterbestendig – ideaal voor vochtige ruimtes, serres en kamers met ramen tot op de vloer.
De 0,55 mm dikke slijtlaag garandeert een bijzondere duurzaamheid en een hoge bestendigheid tegen stoten en krassen. Dankzij de waterbestendige dragerplaat kan deze vloerbedekking ook in vochtige ruimtes zoals keuken of badkamer worden toegepast. Door de uitstekende warmtegeleiding is deze vloer bovendien zeer geschikt voor installatie op een warmwater-vloerverwarming.
Bij de zelfliggende installatie wordt de vinylvloer zonder volledige verlijming los gelegd op een vaste, vlakke en schone ondergrond. Het eigen gewicht en de hoge vormstabiliteit zorgen ervoor dat de elementen veilig op hun plaats blijven. Deze legmethode maakt een snelle, schone montage mogelijk zonder droogtijden of geuroverlast en biedt indien nodig een eenvoudige demontage of hergebruik van de vloer. Vooral bij renovaties, tijdelijke gebruiksconcepten of tijdens doorlopend bedrijf levert de zelfliggende installatie duidelijke tijd- en efficiëntievoordelen op. De gebruiksklasse (NK) 33 kwalificeert deze vloer voor commercieel gebruik met intensieve belasting, bijvoorbeeld in warenhuizen, hallen of klaslokalen.
BASICfloor – meer dan vloer
Of het nu gaat om een natuurlijke houten vloer zoals parket of massieve houten vloerdelen, moderne vinylvloeren en designvloeren, laminaat, vloerbedekkingen van het duurzame natuurmateriaal kurk of stijlvolle wandpanelen – het onderhoudsvriendelijke merk BASICfloor overtuigt met robuuste en slijtvaste producten. De fabrikant zet met jarenlange ervaring in op de belangrijkste factoren: overtuigende slijtvastheid, vormstabiele duurzaamheid van de materialen en constant lage prijzen – voor langdurige tevredenheid. Betrouwbaar, voordelig en zonder overbodige franje.
Produkthinweise
Om beschadigingen te voorkomen is het belangrijk het product vóór de installatie volledig te acclimatiseren. Lees daarom eerst zorgvuldig de leginstructie door om de juiste stappen hiervoor te volgen.
Specificaties
| Lengte (cm): | 121,92 cm |
| Breedte (cm): | 22,86 cm |
| Fabrikant: | BASICfloor |
| Schaduw: | middel |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Belastingscategorie: | 33 |
| Dikte (mm): | 5 mm |
| Slijtlaag: | 0,55 mm |
| Legtype: | Zelfliggend |
| Isolatie: | Isolatie niet geïntegreerd |
| Afschuining/voeg: | zonder afschuining |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 8 stuks per pakket, komt overeen met 2,23 m² |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | BASICfloor |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |