Aanpakkers-deals.
Begin nu aan jouw project en profiteer van tot wel 50% korting.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Artikelnummer B7150357
Vloer geschikt voor plintmaat 177 x 120 cm
16 mm dik massief hout, incl. kdi onderleggers 40 x 60 mm
Stukprijs € 280,90Levertijd: 15-27 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
KARIBU vloer natuurlijk Praktische uitbreiding voor je tuinhuis Eenvoudige montage...meer
KARIBU vloer natuurlijk
Praktische uitbreiding voor je tuinhuis
- Eenvoudige montage
Montageaccessoires meegeleverd. Snelle montage dankzij geprefabriceerde elementen met groef en tand - Stabiele 16 mm vloer
Een onder druk behandelde onderconstructie zorgt voor een lange levensduur - Massief hout
verzekert goede statische eigenschappen
Specificaties
| Lengte (cm): | 120 cm |
| Breedte (cm): | 177 cm |
| Fabrikant: | KARIBU |
| Kleur: | Natuurlijk |
| Materiaal: | Hout |
| Houtsoort: | Sparren |
| Oppervlakbehandeling: | onbehandeld |
| Dikte van de vloer: | 16 mm |
| Ontwerp van de vloer: | Vaste Houten Vloeren |
| Past bij serie: | Merseburg |
Beschikbare downloads:
Fabrikantinformatie
| Merknaam | KARIBU |
| Fabrikant | Woodgarden GmbH |
| Postadres | Eduard-Suling-Str. 17, 28217 Bremen, Deutschland |
| E-mailadres | info@karibu.de |
| URL naar contactformulier | https://www.karibu.de/informationen/kontakt/ |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Vloer geschikt voor plintmaat 177 x 120 cm"
Beoordeling schrijven
-16% korting
Exclusieve kleurvariant
-27% korting
-27% korting
-31% korting
Exclusief bij ons
-37% korting
-27% korting
Inhoud
1 stuk(s)
€ 1.131,90
adviesprijs
€ 1.199,99
-33% korting
-39% korting
-38% korting
Laatst bekeken