Droomtuin-deals:
Tot 50% besparen. Tot 100% jaloezie bij de buren.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Artikelnummer L4100269
Wandbekleding bamboe ruitvormige look breed voor binnengebruik
Dikte/breedte 18 x 140 mm, lengte 2,9 m, glad geschaafd
Stukprijs adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Specificaties
| Kleur: | Natuurlijk |
| Lengte (cm): | 290 cm |
| Breedte (cm): | 14 cm |
| Fabrikant: | Timeless Living |
| Houtsoort: | Bamboe |
| Leveringsomvang: | 1 x binnengevel 290 cm x 14 cm |
| Materiaal: | Hout |
| Oppervlakbehandeling: | geolied |
| Dikte (mm): | 18 mm |
| Dekmaat (cm): | 14 cm |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Timeless Living |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Wandbekleding bamboe ruitvormige look breed voor binnengebruik"
Beoordeling schrijven
-50% korting
Uitzonderlijk in plaats van gewoon!
-29% korting
XL-lamellen – extra veel stijl
Inhoud
1.716 m²
(€ 116,52 / pakket)
€ 116,52
adviesprijs
€ 164,56
-29% korting
XL-lamellen – extra veel stijl
Inhoud
1.716 m²
(€ 116,52 / pakket)
€ 116,52
adviesprijs
€ 164,56
-35% korting
XL-lamellen – extra veel stijl
Inhoud
1.716 m²
(€ 106,22 / pakket)
€ 106,22
adviesprijs
€ 164,56
-16% korting
Rustieke charme
Inhoud
2.9 m
(€ 31,61 / stuk)
€ 31,61
adviesprijs
€ 37,41
-13% korting
Minimalistisch, stijlvol
Inhoud
2.9 m
(€ 40,31 / stuk)
€ 40,31
adviesprijs
€ 46,11
-45% korting
Gezellige sfeer
Inhoud
3.03 m²
(€ 181,50 / pakket)
€ 181,50
adviesprijs
€ 330,27
-63% korting
Allergievrij thuis
Inhoud
3.96 m²
(€ 74,84 / pakket)
€ 74,84
adviesprijs
€ 201,56
-57% korting
Allergievrij thuis
Inhoud
3.96 m²
(€ 110,48 / pakket)
€ 110,48
adviesprijs
€ 257,00
-60% korting
Allergievrij thuis
Inhoud
3.96 m²
(€ 90,68 / pakket)
€ 90,68
adviesprijs
€ 229,28
-34% korting
Massief hout
Inhoud
1.716 m²
(€ 169,88 / pakket)
€ 169,88
adviesprijs
€ 255,68
-59% korting
Gezond binnenklimaat
Inhoud
0.406 m²
(€ 44,90 / pakket)
€ 44,90
adviesprijs
€ 109,00
-57% korting
Bamboe
-46% korting
Viltkleur: donkergrijs
Laatst bekeken