- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Akoestische panelen / plafondpanelen Acoustic Sense WOOD eiken bruin 4312
2 stuks per pak, 13 mm, 2600 x 330 mm, 8 mm vilt + 5 mm massiefhouten stroken
Pakketprijs (1.716 m²):€ 169,88 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Akoestisch paneel Meister "Acoustic Sense Wood" eiken bruin 4312
Met deze akoestische panelen geef je je wanden niet alleen een bijzonder stijlvolle wandbekleding, je verbetert tegelijk ook de akoestiek in je interieur. Zeker als je weinig textiel zoals tapijten of gordijnen gebruikt, zorgen deze panelen voor merkbare geluidsabsorptie en een voelbaar aangenamere sfeer in de ruimte.
Het dragermateriaal van de panelen bestaat uit geluidsabsorberend, vegan vilt met 70 % gerecycled materiaal. Afhankelijk van de manier van plaatsen kan het vilt tot wel 95 % van het omgevingsgeluid in de kamer absorberen. Voor een effectieve geluidsreductie volstaat het al om de panelen gedeeltelijk op de wand te plaatsen.
De akoestische panelen hebben een totale lengte van 2.600 mm en een praktische breedte van 330 mm. Doordat de lamellen volledig zijn verlijmd en niet plaatselijk geniet, kun je ze overal afzagen of inkorten. De vilten laag is 8 mm dik en de massieve houten stroken met microvezelafwerking aan de zijkant nemen 5 mm in beslag.
De lamellen zijn gemaakt van hoogwaardige massieve houtlamellen, die dankzij de matte lakafwerking eenvoudig te reinigen en te onderhouden zijn. Ook de montage van de akupanelen is heel gebruiksvriendelijk: je kunt ze zowel lijmen als vastschroeven.
In de levering zijn twee akoestische panelen inbegrepen. Het donkere eikenhout heeft de kleurtint “bruin” en laat zich uitstekend combineren met warme, andere donkere kleuren voor een elegante interieurdecoratie met optimaal akoestisch comfort.
Meister – ruimtes vol leven
Al vele jaren ontwikkelt en produceert Meister met passie producten voor ruimtes vol leven. Als een van de toonaangevende Duitse merken voor laminaat, parket, vinyl, kurk, linoleum en wand- en plafondpanelen incl. toebehoren overtuigt Meister met hoge kwaliteit en technische innovatie. Meister zet voortdurend nieuwe trends: uitgebreide collectie- en modellijnen bieden voor elke smaak een individuele, aantrekkelijke oplossing. Kwaliteit made in Germany.
Specificaties
| Fabrikant: | Meister |
| Schaduw: | middel |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | niet geschikt voor vochtige ruimtes |
| Decor: | Eik bruin |
| Dikte (mm): | 13 mm |
| Materiaal draagplaat: | Vilt |
| Kleur draagplaat: | Zwart |
| Materiaal lamellen: | Hout/MDF |
| Type bevestiging: | Schroeven, Lijmen |
| Serie: | Acoustic Sense WOOD |
| Leveringsomvang: | 2 stuks per verpakking, komt overeen met 1,716 m² |
| Dekmaat (mm): | 2600 x 320 mm |
| Berekeningsmaat (mm): | 2600 x 330 mm |
| Toepassingsbereik: | Muur, Plafond, Binnenruimte |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Meister |
| Fabrikant | MeisterWerke Schulte GmbH |
| Postadres | Johannes-Schulte-Allee 5 |
| E-mailadres | info@meisterwerke.com |
| URL naar contactformulier | https://www.meisterwerke.com/de/kontakt.html |