- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Buitensauna Musta 2 – 72 mm met glazen deur, onbehandeld hout
B x D x H: 200,1 x 254 x 236 cm, met voorruimte, 3 ligbanken
Stukprijs adviesprijsLevertijd: 7-12 werkdagen
Swedheat Buitensauna Musta 2 – 72 mm met glazen deur, onbehandeld
Ervaar pure ontspanning met je Buitensauna: hoogwaardige materialen en een aantrekkelijk design zorgen voor een uniek saunamoment, gewoon in je eigen tuin. In deze sauna kunnen 4–6 personen tegelijk genieten.
Dit saunamodel – een Systeem- bzw. Elementsauna – valt op door de speciale sandwichconstructie, waarbij de Wandelementen uit meerdere lagen zijn opgebouwd. De voorgemonteerde Wandelementen van vuren zorgen ervoor dat de montage in slechts enkele uren kan worden uitgevoerd. Met een Wanddikte van 72 mm zijn Systeemsauna’s optimaal geïsoleerd en daardoor bijzonder energiezuinig. Dankzij de zeer goed geïsoleerde elementen warmt deze Elementsauna extra snel op.
Gebruik voor het maken van het fundament de grondmaat / plattegrond en de meegeleverde Montagehandleiding als leidraad. Productbladen, Montagehandleidingen en andere belangrijke aanwijzingen vind je onder de producttabel.
Materiaaleigenschappen
Deze hoogwaardig afgewerkte sauna is gemaakt van zorgvuldig geselecteerd, eersteklas vurenhout. Vuren is bijzonder duurzaam en robuust en zorgt daardoor voor de nodige stabiliteit. Bovendien overtuigt deze houtsoort door het lage gewicht, de gemakkelijke verwerking en de hoge elasticiteit. Het natuurbelassene hout geeft deze sauna een natuurlijke, tijdloze uitstraling. Doordat het hout onbehandeld is, kun je het exterieur van de Buitensauna precies naar jouw wensen vormgeven.
Let op bij onbehandelde Buitensauna’s
Houd er rekening mee dat de Buitensauna uiterlijk direct na de montage zowel aan de binnen- als aan de buitenzijde met een passend houtbeschermingsmiddel behandeld moet worden. Laat je bij de keuze van houtbeschermingsmiddelen adviseren door de vakhandel of volg de aanbevelingen van de fabrikant in de bijgevoegde Montagehandleiding. Na de eerste behandeling moet de bescherming minstens om de twee jaar worden herhaald om het hout langdurig te beschermen tegen vervorming, verwering en insecten.
Inbegrepen in de levering
Leveringsomvang: Sauna Musta 2, 3 ligbanken, kachelbeschermingsrooster, 2 saunalampen incl. afdekking, Dakleer
Met 3 ligbanken wordt het verblijf voor iedere saunagast bijzonder comfortabel. In de basisuitrusting zijn de volgende ligbanken inbegrepen: 3 ligbanken, elk ca. 55 cm breed.
Aanbevolen accessoires
- Let op: bij de levering van deze sauna is GEEN Saunakachel inbegrepen. Van deze sauna zijn echter varianten incl. Saunakachel verkrijgbaar (zie boven de winkelwagenknop). Daarnaast vind je in de webshop een grote selectie aan verschillende kachels.
- De levering van de sauna gebeurt zonder Saunakachel en besturing. Deze kunnen apart in onze webshop worden aangeschaft. Kies je niet voor een kachel met geïntegreerde Besturing, dan kun je een externe Besturing kopen. Deze is eenvoudig buiten de sauna te bedienen en biedt uitgebreide instelmogelijkheden.
- Diabasstenen zijn niet inbegrepen. Deze populaire Saunastenen zijn geschikt voor alle Saunakachels en staan bekend om hun uitstekende warmteopslag. Diabasstenen zijn apart verkrijgbaar in onze webshop.
- Silikonkabels moeten, afhankelijk van de aansluiting, apart worden bijgekocht:
- Kachel – vijfaderige silikonkabel: van het Bedieningspaneel naar de Saunakachel (1,5 mm), zevenaderige silikonkabel: van het Bio-Bedieningspaneel naar de Bio-combikachel (1,5 mm)
- Bedieningspaneel – vijfaderige silikonkabel: van de krachtstroomaansluiting naar het Bedieningspaneel (2,5 mm), vijfaderige silikonkabel: van het Bedieningspaneel naar de Saunakachel (1,5 mm)
- Saunalamp – drieaderige silikonkabel: van de stroomaansluiting/het Bedieningspaneel naar de Saunalamp (1,5 mm)
- Vlonder / Vloerrooster van warm aanvoelend vurenhout: voor een aangename ondergrond binnen en voor de sauna.
- Accessoierek: voor overzichtelijke opslag van al je sauna-accessoires.
- 6-delig saunaset: opgietemmer van robuust vurenhout met opgietlepel & kunststof inzet, zandloper, klimaatmeter en badregeltableau voor saunen.
In het algemeen raden we de volgende basisuitrusting aan voor maximaal saunagenot: Saunalamp, sterrenhemel, saunabestendige luidsprekers, geurolie, rustbank en Hoofdsteun. Deze en vele andere artikelen vind je in ons accessoire-assortiment.
SwedHeat – droomsauna’s voor een aantrekkelijke prijs
SwedHeat is een gerenommeerde fabrikant van hoogwaardige saunen die zich heeft gespecialiseerd in producten voor binnenruimtes. Het bedrijf biedt saunen zowel in Elementbouw als in Massief houtbouw aan en speelt zo in op uiteenlopende wensen en voorkeuren. Je kunt kiezen uit een groot aantal modellen – veel daarvan zijn als voordelige Voordeelset verkrijgbaar en worden incl. kachel en Saunabesturing geleverd. SwedHeat hecht niet alleen veel waarde aan uitstekende kwaliteit, maar ook aan een uitmuntende prijs-kwaliteitverhouding – voor een ongeëvenaarde sauna-ervaring.
Veiligheidsinstructies
Onze wellnessproducten (saunen, Buitensauna’s, saunafässer, kota’s, infraroodcabines, Saunakachels etc.) zijn uitsluitend bestemd voor gebruik in de privésfeer thuis. Saunakachels en bijbehorende Besturingselementen mogen uitsluitend door een ter plaatse erkende elektricien via een vaste aansluiting op het net worden aangesloten. Uitzondering: plug-&-play-Saunakachels met 230 volt. De minimale veiligheidsafstanden van de kachel tot de wand en van de kachel tot de kachelbescherming moeten absoluut in acht worden genomen. Bij 9-kW-kachels moet de hoogte van de kachelbescherming worden aangepast. Raadpleeg voor de hierboven genoemde aanwijzingen steeds de bijgevoegde Montagehandleidingen.
Specificaties
| Vloer: | met vloer |
| Hoofddeur - Deurtype en apparatuur: | Enkele deur |
| Hoofddeur - Doorgangshoogte (cm): | 177,50 cm |
| Basisafmeting huis - Breedte (cm): | 200 cm |
| Buitenmaten met dakoverstek - Breedte (cm): | 200 cm |
| Nokhoogte / Maximale hoogte (cm): | 236 cm |
| Hoofddeur - Doorgangsbreedte (cm): | 55 cm |
| Basisafmeting huis - Diepte (cm): | 295 cm |
| Buitenmaten met dakoverstek - Diepte (cm): | 295 cm |
| Buitenmaten zonder dakoverstek - Breedte (cm): | 200 cm |
| Buitenmaten zonder dakoverstek - Diepte (cm): | 290 cm |
| Fabrikant: | Swedheat |
| Kleur: | Natuurlijk |
| Houtsoort: | Sparren |
| Oppervlakbehandeling: | onbehandeld |
| Bedieningsunit: | Zonder bedieningsunit |
| Saunakachel: | Zonder saunakachel |
| Aantal personen: | 4-6 personen |
| Aantal kamers: | 2 |
| Voorruimte: | met voorruimt |
| Entree: | Vooringang |
| Deurpositie: | geen gegevens van de fabrikant beschikbaar |
| Deurvariant: | Grafiet volledig glazen deur |
| Beglazing deur: | echt glas |
| Aantal vensters: | 1 |
| Venster - Apparatuur: | 1 vast venster |
| Beglazing raam: | echt glas |
| Aantal ligbanken: | 3 |
| Versie ligbanken: | 3 ligbanken ong. 55 cm breed |
| Ligbanken houtsoort: | Linde |
| Aanbouw: | zonder aanbouw |
| Bouwmethode: | Elementconstructie |
| Vloeroppervlak (m²): | 4,40 m² |
| Buitenmaten met dakoverstek (B x D): | 200 x 295 cm |
| Afgesloten ruimte (m³): | 14,76 m³ |
| Wanddikte (mm): | 72 mm |
| Dakvorm: | Platdak |
| Dakbedekking: | incl. dakleer voor eerste bedekking |
| Dakvlak (m²): | 5,46 m² |
| Onderconstructie: | Inclusief geïmpregneerd onderbouwhout |
| Leveringsomvang: | Sauna Musta 2, 3 ligbanken met rugleuning, 2 hoofdsteunen, beschermrooster voor de kachel, 2 saunalampen incl. afdekking, dakpap |
| Beglazing: | Echt glas |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Swedheat |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |