- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Laminaatvloer Stone "2.0" Marmorata Chiara Q1004 tegel
8 mm dik, glad, 4-zijdige microvoeg, klikverbinding
Pakketprijs (2.592 m²):€ 64,77 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Laminaat Falquon "Stone 2.0" Marmorata Chiara Q1004 tegel
Dikte 8 mm, steen
Laminaat is de ideale combinatie van design en functionaliteit. De moderne uitstraling en het bijzonder onderhoudsvriendelijke oppervlak van deze laminaatvloer maken dit tot een perfecte vloerbedekking voor bijna elke ruimte.
Optiek
Het chic gestructureerde steendecor geeft elke kamer een moderne en exclusieve sfeer. Of het nu gaat om slaapkamer, woonkamer of hal – dit stijlvolle en extravagante tegelformaat past eenvoudig in ieder interieur. De rondom 4-zijdige V-groef accentueert de tegeluitstraling. Dankzij de gladde structuur van deze tegels ontstaat een aangenaam rustgevende ruimtelijke atmosfeer, alsof je uitkijkt over een kalm meer.
Technische details
De planken hebben een breedte van 40 cm, een lengte van 81 cm en zijn 8 mm dik. Laminaat heeft een driedelige opbouw: de bovenste laag bestaat uit de decorfolie, die is samengeperst met de robuuste slijtlaag. De dragerplaat is gemaakt van hoogverdichte houtvezels en aan de onderzijde zorgt de contralaag/stabilisatiefilm voor vormstabiliteit.
Met behulp van de klikverbinding kan de vloer eenvoudig zwevend worden geïnstalleerd. De vloerbedekking valt in gebruiksklasse 23 en is daarmee geschikt voor intensief gebruikte ruimtes in huis, bijvoorbeeld voor trapportalen of entreezones. In wachtruimtes, kantoren of boetieks met continu gebruik overtuigt hij met gebruiksklasse (NK) 32 ook in commerciële omgevingen.
Voor gebruik in vochtige ruimtes zoals keuken en badkamer is dit product niet toegestaan. De vloer is ongevoelig voor temperatuurschommelingen en heeft een hoge thermische geleidbaarheid, waardoor hij geschikt is voor installatie op een warmwater-vloerverwarmingssysteem.
FALQUON – vloeren opnieuw bedacht
Al meer dan 20 jaar biedt FALQUON de nieuwste en meest exclusieve design- en vinylvloeren. Voor modern wonen en een sterke presentatie op beurzen kunnen alle vloeren individueel worden vormgegeven. Want naast het meubilair bepaalt juist de vloer in hoge mate de sfeer van de ruimte. Of het nu modern, glamoureus of klassiek is: de creatieve mogelijkheden zijn vrijwel eindeloos. Wil je meer? FALQUON biedt meer – meer kwaliteit, variatie, design en comfort. Alle oppervlakken worden uitsluitend met een elektronenstraal gehard om aan hoge eisen te voldoen. De moderne „ESH-technologie” maakt het mogelijk volledig af te zien van oplosmiddelen. Zo worden maximale eisen gesteld aan levensduur, exclusiviteit en originaliteit. De zorgvuldige selectie van grondstoffen onderstreept daarbij het milieuvriendelijke en gezondheidsbewuste karakter van de producten.
Specificaties
| Breedte (cm): | 40 cm |
| Lengte (cm): | 81 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Glad |
| Fabrikant: | Falquon |
| Serie: | Stone 2.0 |
| Schaduw: | helder |
| Decor: | Marmorata Chiara hoogglans |
| Decorbenaming: | Q1004 |
| Legpatroon: | Tegel |
| Belastingscategorie: | 23, 32 |
| Dikte (mm): | 8 mm |
| Klikverbinding: | Ja |
| Verbinding: | 5G Click-System |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Isolatie niet geïntegreerd |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | niet geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Draagerplaat: | HDF - Vezelplaat met hoge dichtheid |
| Speciale functies: | Vlekbestendig, Vlamvertragend |
| Oppervlaktebenaming: | Highgloss |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Falquon |
| Fabrikant | FALQUON GmbH |
| Postadres | Am Hünengrab 18,16928 Pritzwalk |
| E-mailadres | info@falquon.de |