- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Laminaatvloer Stone "2.0" Pastello Chiara tegel Q1014
8 mm dik, glad, 4-zijdige microvoeg, klikverbinding
Pakketprijs (2.592 m²):€ 69,96 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Laminaat Stone 2.0 Pastello Chiara Q1014 tegel
Dikte 8 mm, klikverbinding
Laminaat is de ideale combinatie van design en functionaliteit. De moderne uitstraling en het bijzonder onderhoudsvriendelijke oppervlak van deze laminaatvloer maken hem tot een perfecte vloer voor vrijwel elke ruimte.
THE FLOOR – de evolutie van de optiek
Wij presenteren je een fris formaat dat is gecombineerd met trendy decors in exclusieve hoogglansafwerking of moderne supermatte look. Je zintuigen zullen verrast zijn. Een uniek formaat is nu beschikbaar dat een indrukwekkend en rustig totaalbeeld creëert doordat er maar weinig voegen zichtbaar zijn. Deze grootformaat planken zijn snel en moeiteloos te installeren. Of het nu gaat om een eigentijds interieur, zakelijke inrichting, winkelinrichting of gastronomie – de krachtige kleuren en de unieke glans passen zowel bij moderne als bij klassieke woonstijlen.
Highlights
- tegel laminaat
- onderhoudsvriendelijk & slijtvast
- duurzaam & drukbestendig
- vlekbestendig
- slijtvast oppervlak
- hoogglans oppervlak
- gemaakt van natuurlijke, hernieuwbare grondstoffen
- laminaat in tegellook
Het nieuwe, moderne formaat wordt gecombineerd met het trendy hoogglansdecor voor een innovatieve vloer.
Optiek
Met zijn fijne structuur en de authentieke steenlook zorgt deze vloer voor een bijzondere sfeer.
De moderne tegeloptiek is perfect voor de inrichting van je ruimtes: het staat voor dat beetje extra – een statement van je eigen stijl.
De vierzijdige V-groef benadrukt het karakter van de vloer en geeft hem een uitgesproken structuur.
De gladde oppervlaktetextuur zorgt voor een elegante uitstraling en laat het invallende licht stijlvol weerspiegelen.
Technische details
De tegels hebben een breedte van 400 mm, een lengte van 810 mm en een dikte van 8 mm.
De opbouw bestaat uit drie lagen: de toplaag die samen met de decorfolie tot een slijtvaste bovenlaag is geperst, de HDF-dragerplaat van hoogverdichte houtvezel en de contralaag/stabiliseringsfilm die het product vormstabiel maakt.
De klikverbinding "5G Klick–System" zorgt voor een snelle en eenvoudig te hanteren zwevende installatie.
Met gebruiksklasse (NK) 23 is deze vloerbedekking geschikt voor intensief gebruikte delen van de woning, zoals trappenhallen of entreezones.
In wachtruimtes, kantoren of boetieks met continu gebruik overtuigt hij in de commerciële sector met gebruiksklasse (NK) 32.
Het product is ideaal voor woonruimtes, maar mag niet worden gebruikt in vochtige ruimtes zoals badkamer of keuken.
De vloer is ongevoelig voor temperatuurschommelingen en heeft een hoge thermische geleidbaarheid, waardoor hij uitstekend gecombineerd kan worden met een warmwater-vloerverwarmingssysteem.
FALQUON – vloeren anders benaderd
Al meer dan 20 jaar biedt FALQUON de nieuwste en meest exclusieve design- en vinylvloeren. Voor modern wonen én voor een sterke presentatie op beurzen kunnen alle vloeren individueel worden vormgegeven. Want naast de meubels bepaalt juist de vloer in hoge mate de sfeer van de ruimte. Of het nu modern, glamoureus of traditioneel is: de creativiteit kent geen grenzen.
Wil je meer? FALQUON biedt meer!
Meer kwaliteit, variatie, design en comfort. Alle oppervlakken worden uitsluitend met een elektronenstraal gehard om aan hogere eisen te voldoen. De moderne “ESH-technologie” maakt het mogelijk volledig af te zien van oplosmiddelen. Daardoor worden de hoogste eisen op het gebied van duurzaamheid, exclusiviteit en originaliteit ingevuld. De zorgvuldige keuze van grondstoffen onderstreept het milieuvriendelijke en gezonde karakter van de producten.
Specificaties
| Breedte (cm): | 40 cm |
| Lengte (cm): | 81 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Glad |
| Fabrikant: | Falquon |
| Serie: | Stone 2.0 |
| Schaduw: | helder |
| Decor: | Pastello Chiara |
| Decorbenaming: | Q1014 |
| Legpatroon: | Tegel |
| Belastingscategorie: | 23, 32 |
| Dikte (mm): | 8 mm |
| Klikverbinding: | Ja |
| Verbinding: | 5G Click-System |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Isolatie niet geïntegreerd |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | niet geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Draagerplaat: | HDF - Vezelplaat met hoge dichtheid |
| Speciale functies: | Vlekbestendig, Vlamvertragend |
| Oppervlaktebenaming: | Highgloss |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Falquon |
| Fabrikant | FALQUON GmbH |
| Postadres | Am Hünengrab 18,16928 Pritzwalk |
| E-mailadres | info@falquon.de |