Droomtuin-deals:
Tot 50% besparen. Tot 100% jaloezie bij de buren.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Artikelnummer L2900413
Gevelbekleding PU Co-Extrusie co-geëxtrudeerd Snow wandprofiel
Dikte/breedte 20 x 200 mm, lengte 3,58 m, afmeting 178 mm, houtvrije PU-kern
Stukprijs (3.58 m):€ 124,94 Prijs per m: adviesprijsLevertijd: 10-17 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Specificaties
| Breedte (cm): | 20 cm |
| Oppervlakbehandeling: | geco-extrudeerd |
| Optiek: | Houten uitstraling |
| Lengte (cm): | 358 cm |
| Fabrikant: | Outgarden |
| Kleur: | Houten uitstraling |
| Materiaal: | WPC |
| Dikte (mm): | 20 mm |
| Dekmaat (cm): | 17,80 cm |
| Leveringsomvang: | 1 stuk komt overeen met 3,58 m |
Beschikbare downloads:
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Outgarden |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Gevelbekleding PU Co-Extrusie co-geëxtrudeerd Snow wandprofiel"
Beoordeling schrijven
-17% korting
Inhoud
3.58 m
(€ 124,94 / stuk)
€ 124,94
adviesprijs
€ 150,00
Laatst bekeken