Droomtuin-deals:
Tot 50% besparen. Tot 100% jaloezie bij de buren.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Isolerende onderlaag PU soundPROTECT Profi, rol van 5,5 m²
3 mm dik, voor laminaatvloeren, voor parket, voor andere producten met HDF- of houten draagplaat
Pakketprijs (5.5 m²):€ 43,99 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Isolatie-onderlaag PU soundPROTECT Profi, 5,5 m² rol
Het akoestische systeem "silentCOMFORT"...meer
Isolatie-onderlaag PU soundPROTECT Profi, 5,5 m² rol
Het akoestische systeem "silentCOMFORT" is speciaal ontwikkeld voor zwevende plaatsing op laminaatvloeren met kliksysteem. Deze zijn ook geschikt voor parket of andere producten met HDF- of houtdraagplaat. Biedt een uitstekende geluidsreductie voor harde en zachte vloeren. Het bestaat voor maar liefst 90% uit natuurlijk voorkomende grondstoffen, wordt geleverd in handige rollen en is tevens vrij van weekmakers.
- Verbetering van contactgeluid volgens DIN EN 16251-1: 19 dB
- Verbetering van het loopgeluid: tot 31%
- Thermische weerstand m²K/W: 0,01
Specificaties
| Breedte (cm): | 100 cm |
| Lengte (cm): | 550 cm |
| Fabrikant: | wineo |
| Kleur: | Groen |
| Dikte (mm): | 3 mm |
| Akoestische geluidsverbetering: | tot 19 dB |
| Leveringsomvang: | Rol van 5,5 m² |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | wineo |
| Fabrikant | Windmöller GmbH |
| Postadres | Nord-West-Ring 21, 32832 Augustdorf |
| E-mailadres | info@windmoeller.de |
| URL naar contactformulier | https://www.windmoeller.de/kontakt/ |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Isolerende onderlaag PU soundPROTECT Profi, rol van 5,5 m²"
Sommige reviews zijn automatisch vanuit de originele taal vertaald.
Van:
mru
Op:
11 dec. 2020
Isoleert!
Oh Oh! De rollen zijn erg zwaar. Enerzijds een last, anderzijds doen ze precies wat ze moeten doen: isoleren. Het is heel gemakkelijk te leggen, mits je een scherp mes gebruikt. Zeer goedkoop vanwege de hoge geluidsisolatiewaarde.
Beoordeling schrijven
-25% korting
Gemaakt in Duitsland
Inhoud
2.694 m²
(€ 40,38 / pakket)
€ 40,38
adviesprijs
€ 53,61
-31% korting
PVC-vrij
Inhoud
2.26 m²
(€ 45,18 / pakket)
€ 45,18
adviesprijs
€ 65,31
-27% korting
PVC-vrij
Inhoud
2.26 m²
(€ 47,44 / pakket)
€ 47,44
adviesprijs
€ 65,31
-27% korting
PVC-vrij
Inhoud
2.26 m²
(€ 47,44 / pakket)
€ 47,44
adviesprijs
€ 65,31
-27% korting
PVC-vrij
Inhoud
2.26 m²
(€ 47,44 / pakket)
€ 47,44
adviesprijs
€ 65,31
PVC-vrij
Inhoud
2.26 m²
(€ 49,70 / pakket)
€ 49,70
adviesprijs
€ 51,75
Inhoud
2.38 m
(€ 9,99 / stuk)
€ 9,99
adviesprijs
€ 10,08
Inhoud
6.5 m²
(€ 76,99 / pakket)
€ 76,99
adviesprijs
€ 82,90
Inhoud
5.5 m²
(€ 43,99 / pakket)
€ 43,99
adviesprijs
€ 45,90
-52% korting
-23% korting
Inhoud
6.992 m²
(€ 27,90 / pakket)
€ 27,90
adviesprijs
€ 30,05
-15% korting
Inhoud
1.387 m²
(€ 37,44 / pakket)
€ 37,44
adviesprijs
€ 44,25
Waterbestendig
Inhoud
1.293 m²
(€ 36,19 / pakket)
€ 36,19
adviesprijs
€ 39,95
Waterbestendig
Inhoud
1.801 m²
(€ 41,40 / pakket)
€ 41,40
adviesprijs
€ 44,84
-18% korting
Waterbestendig
Inhoud
1.801 m²
(€ 41,40 / pakket)
€ 41,40
adviesprijs
€ 50,25
-51% korting
Inhoud
1.801 m²
(€ 27,00 / pakket)
€ 27,00
adviesprijs
€ 55,65
Laatst bekeken