Droomtuin-deals:
Tot 50% besparen. Tot 100% jaloezie bij de buren.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Artikelnummer L4900846
Isolerende onderlaag silentPremium met zelfklevende laag, rol van 6,5 m²
1,8 mm dik, voor Purline biologische vloer & designvloer
Pakketprijs (6.5 m²):€ 70,99 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 2-5 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
SilentPremium isolatiebasis met zelfklevende laag, 6,5 m² rol
De extra dunne 1,8 mm isolerende...meer
SilentPremium isolatiebasis met zelfklevende laag, 6,5 m² rol
De extra dunne 1,8 mm isolerende onderlaag "silentPremium" bestaat voor 90% uit natuurlijk voorkomende grondstoffen, polyurethaan bindmiddelen en heeft een milieuvriendelijke en zelfklevende laag voor een volledige verlijming van 6,5 m². Oneffenheden in de ondergrond worden optimaal gecompenseerd. Deze isolatie is alleen geschikt voor Purline biologische vloeren & designvloeren en mag niet in vochtige ruimtes worden gelegd.
- Verbetering van contactgeluid volgens DIN EN 16251-1: 15 dB
- Verbetering van het loopgeluid: ca. 6%
- Thermische weerstand m²K/W: 0,01
Specificaties
| Breedte (cm): | 100 cm |
| Lengte (cm): | 650 cm |
| Fabrikant: | wineo |
| Dikte (mm): | 1,80 mm |
| Akoestische geluidsverbetering: | tot 17 dB |
| Leveringsomvang: | Rol van 6,5 m² |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | wineo |
| Fabrikant | Windmöller GmbH |
| Postadres | Nord-West-Ring 21, 32832 Augustdorf |
| E-mailadres | info@windmoeller.de |
| URL naar contactformulier | https://www.windmoeller.de/kontakt/ |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Isolerende onderlaag silentPremium met zelfklevende laag, rol van 6,5 m²"
Beoordeling schrijven
-12% korting
Goede vloer, goede deal
Inhoud
2.888 m²
(€ 121,27 / pakket)
€ 121,27
adviesprijs
€ 138,34
-28% korting
Exclusief bij ons
-42% korting
Serie: Rustiek - XL
Inhoud
3.432 m²
(€ 137,25 / pakket)
€ 137,25
adviesprijs
€ 236,46
Inhoud
2.873 m²
(€ 200,82 / pakket)
€ 200,82
adviesprijs
€ 220,93
Serie: Rustiek - Geolied
Laatst bekeken