- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Laminaat LC 150 beuken 6201 scheepsdeelpatroon
8 mm dik, 128,8 x 19,8 cm, Multiclic-kliksysteem, gebruiksklasse 23/32
Pakketprijs (2.55 m²):€ 40,77 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Laminaat Meister LC 75 scheepsdekvloer
- Stijlvolle, trendy reproductie van verschillende houtsoorten met structuur – onderhoudsvriendelijk en robuust
- Geschikt voor warmwater-vloerverwarming
- Planken zonder velling – gelijkmatig vloerbeeld
- Porenstructuur met individuele houtnerf
- HDF-drager
- Zeer slijtvaste, onderhoudsvriendelijke toplaag
- Dankzij het gepatenteerde Multiclic®-kliksysteem in een handomdraai geïnstalleerd
- Gebruiksklasse 23/32 – voor intensief gebruik in zowel privé- als commercieel gebruikte ruimtes
Optiek
Het beuken-decor zorgt met zijn klassiek‑elegante uitstraling in elke ruimte voor een passend, sfeervol woonambiente.
Het scheepsdeelpatroon is niet alleen klassiek en tijdloos, maar oogt door de combinatie van stroken ook aangenaam levendig en karakteristiek. Deze voegenloze vloer creëert dankzij de naadloos op elkaar aansluitende planken een egaal en harmonieus totaalbeeld. Bij deze vloer ontstaat dankzij de fijne en realistisch ogende porenstructuur een gevarieerde oppervlaktedynamiek.
Technische details
Met een dikte van 8 mm is dit laminaat ontworpen voor licht commercieel gebruik. Een snelle, zwevende installatie wordt gegarandeerd door de slimme MULTICLIC‑klikverbinding.
De opbouw van het laminaat is drievoudig: de slijtvaste toplaag, die met de decorfolie is samengeperst, de HDF-dragerplaat met kliksysteem en de onderste contralaag / stabilisatiefilm, die het werken van de plank tegengaat.
Voor sterk belaste ruimtes in de privésfeer, zoals keukens, trappenhallen of entrees, is dit laminaat met gebruiksklasse 23 zeer geschikt. Met zijn commerciële gebruiksklasse (NK) 32 is het ook uitstekend toepasbaar in kantoren, wachtkamers en boetieks met continu gebruik. In de industriële sector kan de vloerbedekking met zijn gebruiksklasse (NK) 42 zelfs worden gebruikt in intensief belaste magazijnruimtes met voertuigverkeer.
Dit artikel is veelzijdig toepasbaar in alle woon- en commerciële ruimtes, maar niet geschikt voor vochtige ruimtes zoals keukens en badkamers. Leggen over een warmwater-vloerverwarming is probleemloos mogelijk.
MEISTER – ruimtes vol leven
Al vele jaren ontwikkelt en produceert MEISTER met passie producten voor ruimtes vol leven. Als een van de toonaangevende Duitse ondernemingen voor laminaat, parket, vinyl, kurk, linoleum en wand- en plafondpanelen incl. toebehoren overtuigt MEISTER met hoogwaardige kwaliteit en technische innovatie. MEISTER zet voortdurend nieuwe trends: uitgebreide product- en modellijnen bieden voor elke smaak een uitstekende, individuele en aantrekkelijke oplossing. Kwaliteit made in Germany.
Specificaties
| Lengte (cm): | 128,80 cm |
| Breedte (cm): | 19,80 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Poriënstructuur |
| Fabrikant: | Meister |
| Serie: | LC 150 |
| Schaduw: | middel |
| Decor: | Beuk |
| Legpatroon: | Scheepsvloer |
| Belastingscategorie: | 23, 32 |
| Dikte (mm): | 8 mm |
| Klikverbinding: | Ja |
| Verbinding: | Multiclic |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Isolatie niet geïntegreerd |
| Afschuining/voeg: | zonder afschuining |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | niet geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 10 stuks per pakket, komt overeen met 2,55 m² |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Meister |
| Fabrikant | MeisterWerke Schulte GmbH |
| Postadres | Johannes-Schulte-Allee 5 |
| E-mailadres | info@meisterwerke.com |
| URL naar contactformulier | https://www.meisterwerke.com/de/kontakt.html |