- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Laminaat Summer Oak Beige D3902 Advanced Plus landhuisdeel
8 mm dik, 138 x 24,4 cm, kliksysteem, gebruiksklasse 32, 4-zijdige V-groef
Pakketprijs (2.694 m²):€ 40,38 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Laminaat KRONOTEX "Advanced Plus" Summer Oak Beige D3902 landhuisdeel
Dikte 8 mm, eiken
Laminaat is de ideale combinatie van design en functionaliteit. De moderne uitstraling en het bijzonder onderhoudsvriendelijke oppervlak van deze laminaatvloer maken dit de perfecte vloer voor vrijwel elke ruimte.
Optiek
Het decor in authentieke eikenhoutlook straalt voelbare warmte en geborgenheid uit. Landhuisdelen zijn perfect voor iedereen die het natuurlijke houtkarakter van de vloer wil benadrukken – voor een sfeervol, licht rustiek interieur. De 4-zijdige V-groef versterkt het karakter van de vloer en geeft hem een uitgesproken, levendige structuur.
Dankzij het extra brede formaat van 24,4 cm is deze plank niet alleen sneller te leggen, maar ziet hij er ook bijzonder krachtig en stijlvol uit.
Technische details
De planken hebben een breedte van 24,4 cm, een lengte van 138 cm en zijn 8 mm dik. Laminaat heeft een driedelige opbouw: de bovenste laag bestaat uit de decorfolie, samengeperst met de robuuste toplaag. De HDF-drager is gemaakt van hoogverdichte houtvezels en aan de onderzijde zorgt de contralaag/stabilisatiefilm voor vormstabiliteit.
Met behulp van de klikverbinding kan de vloer eenvoudig zwevend worden gelegd. Met gebruiksklasse (NK) 23 is deze vloer geschikt voor intensief gebruikte ruimtes in huis, zoals trappenhallen of entreezones. In wachtruimtes, kantoren of boetieks met continu gebruik overtuigt hij in de commerciële sector met gebruiksklasse (NK) 32.
Voor gebruik in vochtige ruimtes zoals keuken en badkamer is dit product niet toegestaan. Op een warmwater-vloerverwarming kan deze vloer zonder problemen worden geïnstalleerd.
KRONOTEX – Floors for Living
KRONOTEX laminaat voelt zich overal thuis – zowel in particuliere interieurs als in commerciële omgevingen. De innovatieve oppervlaktestructuren komen qua look en feel nog nooit zo dicht in de buurt van echt hout en steen. Dankzij de enorme decorvariatie zet je met deze laminaatvloer jouw persoonlijke interieurstijl krachtig neer, of die nu klassiek, modern, natuurgetrouw of trendy is. KRONOTEX laminaat is onderhoudsvriendelijk, slijtvast en eenvoudig te leggen. Veelzijdigheid, individualiteit, robuustheid, design en hoogwaardige afwerking – daarvoor staat KRONOTEX. Kwaliteit made in Germany.
Specificaties
| Breedte (cm): | 24,40 cm |
| Lengte (cm): | 138 cm |
| Fabrikant: | KRONOTEX |
| Serie: | Advanced Plus |
| Schaduw: | middel |
| Decor: | Summer Oak Beige |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Belastingscategorie: | 23, 32 |
| Dikte (mm): | 8 mm |
| Klikverbinding: | Ja |
| Verbinding: | 5G Click-System |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Isolatie niet geïntegreerd |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | niet geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 8 stuks per pakket, komt overeen met 2,694 m² |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | KRONOTEX |
| Fabrikant | SWISS KRONO TEX GmbH & Co. KG |
| Postadres | Wittstocker Chaussee 1, 16909 Heiligengrabe |
| E-mailadres | dehg.info@swisskrono.com |