Aanpakkers-deals.
Begin nu aan jouw project en profiteer van tot wel 50% korting.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Artikelnummer L7121771
Marktkraam - Verkoopstand Anton 16 mm onbehandeld
B x D x H: 170 x 180 x 200 cm, onbehandeld, zonder vloer
Stukprijs adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Marktkraam Woodtex / Verkoopstand Anton 16 mm onbehandeld Open Verkoopstand met 60 cm diepe...meer
Marktkraam Woodtex / Verkoopstand Anton 16 mm onbehandeld
Open Verkoopstand met 60 cm diepe Toonbank.
- Compacte verkoopruimte
De 3 m² grote Marktkraam met een sokkelmaat van 170 x 180 cm is uitgerust met een groot verkoopraam (163 x 83 cm) en een 60 cm diepe Verkoopbalie / Toonbank. De open constructie biedt je alle vrijheid om je Verkoopstand naar wens in te richten en kan bijvoorbeeld worden bekleed met een zeil of stofbanen (niet inbegrepen). - Onbehandeld
De Marktkraam is gemaakt van onbehandeld Noord-Europees vurenhout en biedt je volledige vrijheid bij de keuze van de kleur. Wij adviseren een grondlaag ter bescherming tegen schimmels en voor een betere hechting van de verf. Vervolgens dien je je Marktkraam af te werken met een openporige houtbeschermingsbeits of -verf. - Eenvoudige montage
De Verkoopstand kan in zeer korte tijd worden opgebouwd uit enkele staanders (3,5 x 6,8 cm dik) en elementen met de meegeleverde beslagmaterialen. Door het compacte verpakkingsformaat (ca. 200 x 95 x 18 cm) en het lage gewicht (ca. 85 kg) is de Marktkraam bovendien eenvoudig te transporteren. - OSB lessenaarsdak
Het dak van de Marktkraam bestaat uit drie OSB-elementen en een dakoverstek aan de voorzijde (ca. 50 cm) van profielhoutelementen. Het dak moet beslist worden voorzien van een geschikte Dakbedekking. Bekijk hiervoor ons assortiment accessoires. - Incl. montagehandleiding
Een montagehandleiding en al het benodigde montagemateriaal zijn bij het pakket inbegrepen.
Specificaties
| Vloer: | zonder vloer |
| Nokhoogte / Maximale hoogte (cm): | 200 cm |
| Buitenmaten met dakoverstek - Diepte (cm): | 230 cm |
| Basisafmeting huis - Breedte (cm): | 170 cm |
| Basisafmeting huis - Diepte (cm): | 180 cm |
| Buitenmaten met dakoverstek - Breedte (cm): | 187 cm |
| Fabrikant: | WOODTEX |
| Serie: | Anton |
| Kleur: | Natuurlijk |
| Materiaal: | Hout |
| Oppervlakbehandeling: | onbehandeld |
| Houtsoort: | Sparren |
| Vloeroppervlak (m²): | 3 m² |
| Bouwmethode: | Steek-/schroefsysteem |
| Wanddikte (mm): | 16 mm |
| Dakvorm: | Lessenaarsdak |
| Dakbedekking: | zonder dakbedekking |
| Benodigde dakbaan: | 1 rol |
| Benodigde shingles: | 2 pakketten (optioneel) |
| Dakvlak (m²): | 4,87 m² |
| Dakuitvoering: | OSB elementen |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | WOODTEX |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Marktkraam - Verkoopstand Anton 16 mm onbehandeld"
Beoordeling schrijven
-18% korting
-40% korting
Inhoud
1 stuk(s)
€ 1.939,00
adviesprijs
€ 3.249,00
Laatst bekeken