Aanpakkers-deals.
Begin nu aan jouw project en profiteer van tot wel 50% korting.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Geïmpregneerd speelhuisje op palen Funny XXL incl. groene glijbaan
B x D x H: 285,5 x 188 x 303 cm, incl. 2 ramen en bloembak, incl. groene glijbaan
Stukprijs adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Geïmpregneerd houten speelhuisje op palen "Funny XXL" incl. glijbaan Prestige Garden Dit grote...meer
Geïmpregneerd houten speelhuisje op palen "Funny XXL" incl. glijbaan Prestige Garden
Dit grote speelhuisje op palen met veranda en balkon is een echte blikvanger in jouw tuin en zorgt voor uren speelplezier voor de kinderen.
- Veel speelruimte
Dit XXL speelhuisje op palen heeft een overdekte veranda en een ruim balkon en is via een houten ladder bereikbaar. Binnenin biedt het royale houten speelhuisje genoeg plaats voor bijvoorbeeld een kinderkeukentje of een tafeltje, zodat kinderen hun fantasie de vrije loop kunnen laten. - Veilige deur en ramen
Aan de voorkant heeft het speelhuisje een vast kunstglasraam en in de zijwand een raamopening met luiken en bloembak. Het raam en de deelbare deur zijn voorzien van vingerknelbescherming, zodat kinderen veilig kunnen spelen. - Stabiele basisconstructie
De basisconstructie is gemaakt van profiel van geïmpregneerd hout en is daardoor extra goed bestand tegen weer en wind. Dankzij de hoogwaardige afwerking is het speeltoestel zeer stabiel en duurzaam buitenspeelgoed. - Incl. glijbaan
In dit voordeelpakket is al een golvende glijbaan inbegrepen, die je naar keuze aan de voorkant of aan de zijkant van het 146 cm hoge platform kunt bevestigen. Met een paar eenvoudige handelingen tover je de glijbaan om in een waterglijbaan. Aan de onderzijde van de glijbaan bevindt zich een aansluiting voor een tuinslang, die je met één boorgat kunt activeren. Bij de sets met glijbaan in de kleuren blauw, geel, groen en rood is een 2,87 m lange rocli golvende glijbaan inbegrepen. Deze rocli glijbaan bestaat uit 3 delen die in elkaar worden gestoken. De set met glijbaan in de kleur roze bevat een 2,9 m lange tsuri glijbaan. - Individueel uit te breiden
Dit speelhuisje op palen kan worden uitgebreid met een aanbouw voor een enkele schommel en met veel extra accessoires. Zo maak je er eenvoudig een compleet speeltoestel met glijbaan en schommel van. Kijk hiervoor naar ons ruime assortiment accessoires. - Eenvoudige en snelle montage
De gedetailleerde en gemakkelijk te begrijpen handleiding zorgt voor een eenvoudige en snelle montage.
Specificaties
| Nokhoogte / Maximale hoogte (cm): | 303,60 cm |
| Basisafmeting huis - Diepte (cm): | 112,40 cm |
| Basisafmeting huis incl. aanbouwelementen - Diepte (cm): | 178 cm |
| Basisafmeting huis incl. aanbouwelementen - Breedte (cm): | 201,50 cm |
| Basisafmeting huis - Breedte (cm): | 125,70 cm |
| Fabrikant: | Prestige Garden |
| Serie: | Funny |
| Leeftijdsadvies: | 3 - 14 jaar |
| Basisafmeting (B x D): | B x D: 201,5 x 178 cm (incl. veranda + balkon), B x D: 132,1 x 112,4 cm (speelhuis) |
| Buitenmaten: | B x D: 201,5 x 188 cm (incl. veranda + balkon) |
| Platformhoogte: | 146 cm |
| Materiaal: | Hout |
| Houtsoort: | Dennen |
| Oppervlakbehandeling: | druk geïmpregneerd |
| Benodigde shingles: | 1 pakket (optioneel) |
| Dikte van de vloer: | 19 mm |
| Ontwerp van de vloer: | Vloerplanken |
| Aantal palen: | 4 |
| Benodigde paalankers: | 4 stuks (afzonderlijk verkrijgbaar) |
| Paaldikte (cm): | 9 x 9 cm |
| Aantal vensters: | 2 |
| Venster - Apparatuur: | 1 venster met luiken |
| Venster - Apparatuur 2: | 1 vast venster |
| Leveringsomvang: | Huis op palen Funny XXL, bloembak, luiken, veranda, balkon, gedetailleerde montagehandleiding, glijbaan groen |
| Dakbedekking: | zonder dakbedekking |
Beschikbare downloads:
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Prestige Garden |
| Fabrikant | Toy Trade Holland BV |
| Postadres | Stationsstraat 38, 3881 AD Putten, NL |
| E-mailadres | info@prestige-garden.eu |
| URL naar contactformulier | https://prestige-garden.eu/de/contact/ |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Geïmpregneerd speelhuisje op palen Funny XXL incl. groene glijbaan"
Sommige reviews zijn automatisch vanuit de originele taal vertaald.
Van:
DK
Op:
12 apr. 2023
Hoogwaardig product en goede service
Voor ons is alles prima verlopen: bestellen, verzenden en monteren. Ook op een kleine klacht reageerde de klantenservice zeer bevredigend en snel. Conclusie: Duidelijke aanbeveling voor dit paalhuis en de bestelling
Van:
CB
Op:
25 mei 2022
Paalhuis Funny XXL
Verzending en communicatie met de rederij verliepen probleemloos. Ook een klacht werd direct in behandeling genomen door de klantenservice! De montage van het speelhuis was goed beschreven en makkelijk met twee personen te doen. Geweldig speelhuis!!!
Van:
NK
Op:
8 mrt. 2021
Geweldig product
Geweldig product, snel geleverd! De montage was heel eenvoudig, ik had het in slechts een paar uur voltooid??
Beoordeling schrijven
-21% korting
-21% korting
-21% korting
-17% korting
Inhoud
1 stuk(s)
€ 1.689,00
adviesprijs
€ 2.047,00
Laatst bekeken