- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Parket eiken Objekt XL-plank
2200 x 260 x 15 mm, natuurlijk geolied/geborsteld, kliksysteem
Pakketprijs (3.432 m²):€ 157,53 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
BASICfloor Parket
Optiek
De optiek van deze vloer is authentiek en gevarieerd – ideaal om je helemaal thuis te voelen. De robuuste uitstraling van het eikenhout wordt onderbouwd door de technische voordelen: het is zeer hard, ecologisch, duurzaam en sterk – een houtsoort voor de eeuwigheid.
Dankzij natuur-olie als oppervlaktebehandeling behoudt het hout zijn unieke, natuurlijke look en blijft het ademend. Door het verwijderen van zachtere houtlagen ontstaat het harde, stabiele kernhout van de plank, met een voelbaar gestructureerd, driedimensionaal oppervlak dat bijzonder levendig oogt.
Technische details
Dit hoogwaardige parket heeft een totale dikte van 15 mm.
3-laags parket bestaat uit een edelhouten slijtlaag, een massieve middellaag van hout en een contralaag die het werken en vervormen van het hout tegengaat. Dankzij de symmetrische opbouw blijft de vloer optimaal maatvast, zelfs bij bijvoorbeeld hogere luchtvochtigheid. 3-laags lamelparket wordt met een kliksysteem zwevend gelegd, maar kan in principe ook volledig verlijmd worden.
De ca. 4 mm dikke eiken toplaag zorgt voor een hoge levensduur en uitstekende robuustheid.
Perfect geschikt voor slaap-, woon-, logeer- of kinderkamers.
BASICfloor – meer dan vloer
Of het nu gaat om een natuurlijke houten vloer zoals parket of massieve houten vloerdelen, moderne vinylvloeren en designvloeren, laminaat, vloerbedekkingen van het duurzame natuurmateriaal kurk of stijlvolle wandpanelen – het onderhoudsvriendelijke merk BASICfloor overtuigt met robuuste, belastbare producten. De fabrikant zet met jarenlange ervaring in op de belangrijkste eigenschappen: overtuigende slijtvastheid, vormstabiele duurzaamheid van de materialen en blijvend lage prijzen – voor langdurige woonvreugde. Betrouwbaar, voordelig en zonder overbodige poespas.
Producthinweisen
Belangrijke informatie over parketplanken met halflengtes
Parketvloeren kunnen planken met halflengtes bevatten. Een pak parket met halflengtes bevat planken in twee verschillende lengtes. In één pak zitten zowel planken op volle lengte als planken in halflengte (bijv. 220 cm en 110 cm). Meestal betreft dit slechts één plank per pak. De verschillende plankmaten ontstaan door de beschikbaarheid van het hout en de uiteenlopende stamlengtes van de verwerkte bomen. Omdat de maten door de fabrikant worden vastgesteld, kunnen wij helaas geen invloed uitoefenen op de lengtes van de planken. Parketplanken met halflengtes zijn zowel geschikt voor plaatsing in een vrije als in een regelmatige verbandlegging, omdat zij de vereiste minimale lengte van 40 cm niet onderschrijden.
Onderhoudsadvies voor geoliede houten vloeren
Geoliede vloeren zijn direct na het leggen beloopbaar. Bij houten vloeren die met olie behandeld zijn, moet na het leggen echter een eerste nabehandeling worden uitgevoerd. Hiervoor moet beslist een kleurmatig passend onderhoudsolie worden gebruikt. De olie zorgt ervoor dat de geoliede vloer een optimaal vuilafstotend oppervlak krijgt en zo nog langer mooi blijft. Deze behandeling dient indien nodig regelmatig te worden herhaald. Met elke olielaag worden de kleuren van de vloer intenser.
Specificaties
| Lengte (cm): | 220 cm |
| Breedte (cm): | 26 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Geborsteld |
| Sortering: | Wild |
| Fabrikant: | BASICfloor |
| Kleur: | Bruin |
| Schaduw: | middel |
| Houtsoort: | Eik |
| Oppervlakbehandeling: | natuurlijk geolied |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Verbinding: | Uniclic |
| Dikte (mm): | 15 mm |
| Slijtlaag: | 4 mm |
| Structuur: | 3-laags |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 6 stuks per verpakking, komt overeen met 3,432 m² |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | BASICfloor |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |