- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Parket PC 200 levendige, gestoomde beuken 9046 scheepsdeelpatroon, geborsteld
2400 x 200 x 13 mm, gelakt/geborsteld, kliksysteem
Pakketprijs (1.92 m²):€ 74,69 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Meister Parket PC 200
Optiek
Deze vloer is gemaakt van het edele hout van de beuk, een van de meest robuuste hardhoutsoorten. Dankzij de klassiek heldere uitstraling past hij perfect bij vrijwel alle gangbare interieurstijlen. Beukenhout is hard, slijtvast en daardoor ideaal voor ruimtes die intensief worden gebruikt.
Het scheepsdekvloer-design oogt door de combinatie van verschillend lange, verspringende stroken zeer levendig – en is tegelijk klassiek en tijdloos. Een vlakke vloer zonder zichtbare voegen, waarbij plank naadloos op plank aansluit – voor een egaal geheel dat de ruimte optisch vergroot. De onderhoudsvriendelijke, robuuste laklaag biedt optimale bescherming tegen vocht, krassen en vuil. De geborstelde houtstructuur van deze planken zorgt voor een intens, tastbaar oppervlak – echt hout, zichtbaar en voelbaar!
De royale planken van 2400 mm lengte versterken het representatieve karakter, vooral in grote, open ruimtes.
Technische details
Zwevende installatie zonder verlijming – geen probleem dankzij de Masterclic Plus-klikverbinding.
3-laags parket bestaat uit een edelhouten slijtlaag, een MDF- of HDF-middellaag en een contralaag die het werken van het hout tegengaat. De symmetrische opbouw zorgt voor een optimale maatvastheid, ook bij bijvoorbeeld hogere luchtvochtigheid. 3-laags lamelparket wordt met een kliksysteem zwevend geïnstalleerd, maar kan in principe ook volledig worden verlijmd.
De bovenste laag van het parket is de onderhoudsvriendelijke beuken slijtlaag met een dikte van 2,5 mm.
MEISTER – Ruimtes vol leven
Al vele jaren ontwikkelt en produceert MEISTER met passie producten voor ruimtes vol leven. Als een van de toonaangevende Duitse producenten van laminaat, parket, vinyl, kurk, linoleum en wand- en plafondpanelen incl. toebehoren overtuigt MEISTER met hoogwaardige kwaliteit en technische innovatie. MEISTER zet voortdurend nieuwe trends: uitgebreide product- en modellijnen bieden voor elke smaak een uitstekende, individuele en aantrekkelijke oplossing. Kwaliteit made in Germany.
Producthinweisen
Belangrijke informatie over parketplanken met halflengtes
Parketvloeren kunnen planken met halflengtes bevatten. Een pak parket met halflengtes bevat planken in twee verschillende lengtes. In een pak zitten zowel planken met volle lengte als met halflengte (bijv. 220 cm en 110 cm). Dit betreft meestal slechts één plank per pak. De verschillende plankmaten ontstaan door de beschikbaarheid van het hout en de uiteenlopende stamlengtes van de verwerkte bomen. Omdat de afmetingen door de fabrikant worden vastgesteld, kunnen wij helaas geen invloed uitoefenen op de lengtes van de planken. Parketplanken met halflengtes zijn geschikt voor zowel een vrije als een regelmatig verspringende legrichting, omdat zij de vereiste minimale lengte van 40 cm niet onderschrijden.
Specificaties
| Lengte (cm): | 240 cm |
| Breedte (cm): | 20 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Geborsteld |
| Sortering (Fabrikant informatie): | Spel |
| Sortering: | Wild |
| Fabrikant: | Meister |
| Serie: | PC 200 |
| Kleur: | Lichtbruin |
| Schaduw: | middel |
| Houtsoort: | Beuk |
| Oppervlakbehandeling: | gelakt |
| Afschuining/voeg: | zonder afschuining |
| Legpatroon: | Scheepsvloer |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Verbinding: | Masterclic Plus |
| Dikte (mm): | 13 mm |
| Slijtlaag: | 2,5 mm |
| Structuur: | 3-laags |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 4 st. per verpakking, komt overeen met 1,92 m² |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Meister |
| Fabrikant | MeisterWerke Schulte GmbH |
| Postadres | Johannes-Schulte-Allee 5 |
| E-mailadres | info@meisterwerke.com |
| URL naar contactformulier | https://www.meisterwerke.com/de/kontakt.html |