Aanpakkers-deals.
Begin nu aan jouw project en profiteer van tot wel 50% korting.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Artikelnummer L7111220
Privacy schutting bamboe rechthoek slank
B x L : 180 × 180 cm
Stukprijs adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Specificaties
| Fabrikant: | Outgarden |
| Montage-info: | Levering volledig gemonteerd |
| Houtsoort: | Bamboe |
| Oppervlakbehandeling: | onbehandeld |
| Kleur: | Natuurlijk |
| Materiaal: | Bamboe |
| Hekhoogte (cm): | 182 cm |
| Leveringsomvang: | 1 x bamboe schutting 180 × 180 cm |
| Hekbreedte (cm): | 182 cm |
| Hekdikte (cm): | 6,50 mm |
Beschikbare downloads:
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Outgarden |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Privacy schutting bamboe rechthoek slank"
Beoordeling schrijven
-41% korting
Laatst bekeken