Aanpakkers-deals.
Begin nu aan jouw project en profiteer van tot wel 50% korting.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Artikelnummer L7111011
Privacy Schutting Pinus Planken Schutting KDI Grijs
B x H: 180 x 180 cm, grenen, onder druk geïmpregneerd
Stukprijs adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Specificaties
| Breedte (cm): | 180 cm |
| Lengte (cm): | 180 cm |
| Fabrikant: | WOODTEX |
| Kleur: | Grijs |
| Houtsoort: | Dennen |
| Dikte (mm): | 45 mm |
| Materiaal: | Naaldhout |
| Oppervlakbehandeling: | druk geïmpregneerd |
| Leveringsomvang: | 1 |
Beschikbare downloads:
Fabrikantinformatie
| Merknaam | WOODTEX |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Privacy Schutting Pinus Planken Schutting KDI Grijs"
Beoordeling schrijven
-36% korting
Inhoud
1 stuk(s)
vanaf € 43,90
adviesprijs
€ 68,90
-25% korting
Eenvoudige, snelle montage
-31% korting
Eenvoudige, snelle montage
-31% korting
Eenvoudige, snelle montage
-43% korting
Met montagevideo
-37% korting
Ik ben ook als bouwpakket beschikbaar
-54% korting
Laatst bekeken