Droomtuin-deals:
Tot 50% besparen. Tot 100% jaloezie bij de buren.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Artikelnummer L7111267
Dichte privacy schutting van groen geïmpregneerd grenenhout
B x H: 180 x 180 cm, grenenhout, keteldrukgeïmpregneerd
Stukprijs adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Specificaties
| Fabrikant: | WOODTEX |
| Houtsoort: | Dennen |
| Materiaal: | Naaldhout |
| Oppervlakbehandeling: | druk geïmpregneerd |
| Kleur: | Bruin groen |
| Frameafmetingen (mm): | 44 x 44 mm |
| Hekbreedte (cm): | 180 cm |
| Hekhoogte (cm): | 180 cm |
| Hekdikte (cm): | 44 mm |
| Leveringsomvang: | Dichte privacy schutting van groen geïmpregneerd grenenhout, groen gebeitst |
Beschikbare downloads:
Fabrikantinformatie
| Merknaam | WOODTEX |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Dichte privacy schutting van groen geïmpregneerd grenenhout"
Beoordeling schrijven
-43% korting
Met montagevideo
-32% korting
-13% korting
-20% korting
Eenvoudige montage
-55% korting
Onderhoudsarm
-58% korting
-36% korting
Inhoud
1 stuk(s)
vanaf € 43,90
adviesprijs
€ 68,90
-22% korting
Exclusieve kleurbehandeling, alleen bij ons verkrijgbaar
-20% korting
Eenvoudige montage
-31% korting
-17% korting
Inhoud
0.75 liter
(€ 25,20 / 1 liter)
vanaf € 18,90
adviesprijs
€ 22,90
-53% korting
-44% korting
Inhoud
1.85 m
(€ 23,86 / stuk)
€ 23,86
adviesprijs
€ 42,37
-27% korting
Ik ben ook als bouwpakket beschikbaar
-39% korting
Geschikt voor vochtige ruimtes
Inhoud
2.22 m²
(€ 31,06 / pakket)
€ 31,06
adviesprijs
€ 50,84
Inhoud
2 m
(€ 14,38 / stuk)
€ 14,38
adviesprijs
€ 15,13
-42% korting
Zolang de voorraad strekt
-24% korting
Laatst bekeken