- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Privacybeschermende schutting rhombus Europese lariks Rustiek
B x H: 180 x 180 cm, onbehandeld, Profielen 24 x 75 mm, Roestvrij stalen schroefbevestiging, 2 Keuze
Stukprijs adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Privacybeschermende schutting rhombus Europese lariks
Moderne schuttingelementen met karakteristieke en robuuste rhombusprofielen die duurzaam en gemakkelijk te onderhouden zijn.
- Hoogwaardig en duurzaam
De schuttingelementen van de rhombus-serie zijn door de eigen ingrediënten van het hout in lariks beter beschermd tegen weer en ongedierte dan ander naaldhout. - Goede visuele bescherming - dankzij de optimale hoogte van 1,8 m
De schutting beschermt tegen nieuwsgierige blikken - gegarandeerd. - Stabiel, goed vakmanschap
De hoogwaardige afwerking in de lamellenstijl wordt gekenmerkt door een zeer goede stabiliteit. - Rustiek uiterlijk
Als rustiek worden knoestgaten van verschillende afmetingen en scheuren en schilfers in de profielen beschreven. Het hout is onbehandeld en behoudt daarmee zijn rustieke karakter.
Al onze artikelen zijn onderworpen aan strikte criteria waaraan moet worden voldaan bij het selecteren van kwaliteit.
Producten die niet 100% aan deze kwaliteit voldoen, worden geclassificeerd als tweede keus.
Typische kenmerken van 2e keus goederen kunnen houtdefecten zijn zoals knoestgaten, scheuren, kleurvariaties in het hout, losse latten, ontbrekende schroeven, versplinterde of afgebroken randen.
Houd hier rekening mee bij het bepalen van uw behoeften en bereken de extra tijd- en materiaalkosten.
De genoemde punten zijn echter slechts visuele gebreken; de duurzaamheid en weerstand van het hout worden niet aangetast.
Specificaties
| Fabrikant: | OSMO |
| Houtsoort: | Lariks |
| Materiaal: | Naaldhout |
| Oppervlakbehandeling: | onbehandeld |
| Kleur: | Natuurlijk |
| Afmeting lamellen (mm): | 75 x 24 mm |
| Hekbreedte (cm): | 180 cm |
| Hekhoogte (cm): | 180 cm |
| Hekdikte (cm): | 48 mm |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | OSMO |
| Fabrikant | Osmo Holz und Color GmbH & Co. KG |
| Postadres | Affhüppen Esch 12, D-48231 Warendorf |
| E-mailadres | info@osmo.de |
| URL naar contactformulier | https://www.osmo.de/osmo/kontakt |
Zeer goede kwaliteit
Alles is prima verlopen, snelle levering, goed verpakt, topkwaliteit, nogmaals hartelijk dank!
Waar voor je geld
Goederen goed verpakt. Hekelementen zijn geweldig voor de prijs. De afwerking is ook redelijk goed. Ik kan het aanbevelen.
Privacy bescherming
Wij zijn zo tevreden over het product dat we het zelfs aan anderen hebben aanbevolen. De levering was snel en betrouwbaar en er waren geen problemen. De afmetingen en structuur waren erg goed en alles paste, heel erg bedankt
Uitstekend product - goede prijs
Het privacyhek was precies wat we wilden. De afmetingen waren perfect. Levering snel. Wij kunnen de dealer zonder voorbehoud aanbevelen.