Droomtuin-deals:
Tot 50% besparen. Tot 100% jaloezie bij de buren.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Artikelnummer L2900109_V
Gevelbekleding ruitplint Siberische lariks
Dikte/breedte 21 x 45 mm, lengtes 3 - 4 m, geschaafd
Stukprijs (3 m):€ 6,87 Prijs per m: adviesprijsVergelijkbaar Artikel
Vergelijkbaar Artikel
Vergelijkbaar Artikel
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Gevelhout ruitprofiel Siberische lariks Houten gevels maken indruk met hun natuurlijke charme....meer
Gevelhout ruitprofiel Siberische lariks
Houten gevels maken indruk met hun natuurlijke charme.
- Zeer weerbestendig
Siberische lariks is een duurzaam, weerbestendig naaldhout en bij uitstek geschikt voor buitengebruik. - Gevarieerd knoestpatroon
Het hout is indrukwekkend door zijn expressieve kleur en structuur. - Duurzaam
Houten gevels blijken een ideale bekleding, omdat ze tientallen jaren lang blijvende bescherming bieden tegen weersinvloeden.
Toepassingsgebieden voor Siberische lariks dubbel ruitprofiel
- Gevel
- Carportbekledingen
- Pricavybeschermende elementen
- Schutting- en balkonconstructie
- Decoratief gebied
- Wandbekledingen voor binnen- en buitengedeelte
Specificaties
| Kleur: | Natuurlijk |
| Lengte (cm): | 300 cm |
| Breedte (cm): | 4,50 cm |
| Sortering: | Standaard |
| Fabrikant: | WOODTEX |
| Houtsoort: | Lariks |
| Materiaal: | Hout |
| Oppervlakbehandeling: | geschaafd |
| Dikte (mm): | 21 mm |
| Dekmaat (cm): | 4,50 cm |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | WOODTEX |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Gevelbekleding ruitplint Siberische lariks"
Beoordeling schrijven
Verkrijgbaar in verschillende lengtes
Inhoud
3.3 m
(€ 10,20 / stuk)
vanaf € 10,20
adviesprijs
€ 75,57
-50% korting
Beschikbaar in 3 + 4 m
Inhoud
3 m
(€ 10,17 / stuk)
vanaf € 10,17
adviesprijs
€ 20,37
-39% korting
Inhoud
3 m
(€ 10,17 / stuk)
vanaf € 10,17
adviesprijs
€ 16,77
-49% korting
Verkrijgbaar in verschillende lengtes
Inhoud
4 m
(€ 16,36 / stuk)
€ 16,36
adviesprijs
€ 32,36
-17% korting
-17% korting
Premium alternatief uit Canada
Inhoud
2.44 m
(€ 15,59 / stuk)
vanaf € 15,59
adviesprijs
€ 18,76
-49% korting
Premium alternatief uit Canada
Inhoud
3.05 m
(€ 6,98 / stuk)
vanaf € 6,98
adviesprijs
€ 13,69
Laatst bekeken