- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
WPC Schutting Privacybeschermende schutting Lamellenschutting Complete set Zand-Beige
B x H: 180 x 180 cm, WPC-dwarsverbindingen, Kit
Stukprijs adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
WPC privacybeschermende schutting Oslo zand/beige lamellenschutting bouwpakket
Complete set voor een duurzame, onderhoudsvriendelijke privacybeschermende schutting met een elegante lamellenlook
- Complete set van privacybeschermende schuttingen
Bevat alles wat je nodig hebt om een privacybeschermende schutting te bouwen. De set omvat de dwarsverbindingen en de verticale lamellen.
Palen zijn niet inbegrepen in de set, maar je kunt ze vinden in onze accessoires. Pas je schutting aan volgens je ideeën. - Eenvoudig te onderhouden WPC
De samenstelling van natuurlijke vezels en kunststof is stabiel, weerbestendig en vereist geen beits of iets dergelijks. Hij kan gemakkelijk worden gereinigd met een doek en schoon water. - Hoogwaardige verwerking in lamellendesign
De hoogwaardige, bewerkte visuele afscherming met zijn levendige lamellenoppervlak ziet er elegant en tijdloos uit. - Natuurlijke look
Natuurlijke tinten en aantrekkelijke houtlook maken dezeschutting een highlight in elke tuin
Onderhoud
Ook WPC-schuttingen kunnen vergrijzen of verkleuren door weersinvloeden en UV-straling. Met een gepigmenteerd onderhouds- of beschermingsmiddel kan de kleurkwaliteit van de WPC-schutting worden behouden en tegen vergrijzing worden beschermd. Watervlekken of vuilvlekken kunnen worden veroorzaakt door lignine, een natuurlijk ingrediënt in hout. Omdat WPC/BPC altijd hout bevat, kan lignine worden blootgesteld aan regenwater. In de regel verdwijnen deze lignine sporen door UV-straling in het zonlicht of worden ze weggespoeld met de regen.
Specificaties
| Fabrikant: | Belladoor |
| Materiaal: | WPC |
| Kleur: | Zandig |
| Serie: | Oslo |
| Afmeting lamellen (mm): | 110 x 7 mm |
| Hekbreedte (cm): | 180 cm |
| Hekhoogte (cm): | 180 cm |
| Hekdikte (cm): | 36 mm |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Belladoor |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |
Proost op de winkel
Allereerst een shout out naar de medewerkers. Supersnelle service en zeer behulpzaam! Alles verliep prima. Bedankt!!
Tevreden
Zeer mooi hekwerk, snelle levering, alles naar volle tevredenheid
Geweldige dealer met geweldige producten!
Zeer positieve ervaring. Website zeer eenvoudig te gebruiken en het product heeft de beloofde kwaliteit.
Past goed in mijn tuin.
Kleur past goed bij mijn tuin. Het product is zorgvuldig vervaardigd en zeer robuust. Zou het aanbevelen