Droomtuin-deals:
Tot 50% besparen. Tot 100% jaloezie bij de buren.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Artikelnummer L5051020
Saunavat Halvar natuurlijk vurenhout
B x T x H: 195 x 300 x 210 cm, inkl. 2 Liegen, mit Vorraum, ohne Saunaofen
Stukprijs adviesprijsLevertijd: 7-12 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Specificaties
| Saunakachel: | Zonder saunakachel |
| Vloer: | met vloer |
| Nokhoogte / Maximale hoogte (cm): | 210 cm |
| Hoofddeur - Deurtype en apparatuur: | Enkele deur |
| Hoofddeur - Doorgangshoogte (cm): | 165 cm |
| Hoofddeur - Doorgangsbreedte (cm): | 59 cm |
| Fabrikant: | Swedheat |
| Kleur: | Natuurlijk |
| Houtsoort: | Sparren |
| Oppervlakbehandeling: | onbehandeld |
| Bouwmethode: | Massief houten constructie |
| Aantal personen: | 4-6 personen |
| Bedieningsunit: | Zonder bedieningsunit |
| Vloeroppervlak (m²): | 5,60 m² |
| Aantal kamers: | 2 |
| Voorruimte: | met voorruimt |
| Afgesloten ruimte (m³): | 6,30 m³ |
| Wanddikte (mm): | 42 mm |
| Dakvorm: | Tondak |
| Dakbedekking: | incl. zwarte dakspanen |
| Deurvariant: | Houten deur met veiligheidsglas |
| Aantal ligbanken: | 2 |
| Versie ligbanken: | 2 Liegen ca. 52 cm breit |
| Ligbanken houtsoort: | Esp |
| Leveringsomvang: | Vat-sauna |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Swedheat |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Saunavat Halvar natuurlijk vurenhout"
Beoordeling schrijven
-44% korting
-41% korting
-19% korting
-25% korting
-25% korting
Inhoud
1 stuk(s)
€ 4.599,00
adviesprijs
€ 6.099,00
-16% korting
-15% korting
Inhoud
1 stuk(s)
vanaf € 7.169,90
adviesprijs
€ 8.479,99
-34% korting
Exclusief bij ons
Inhoud
1 stuk(s)
€ 1.929,00
adviesprijs
€ 2.099,99
-31% korting
Exclusieve variant!
-26% korting
-34% korting
Inhoud
1 stuk(s)
vanaf € 4.129,00
adviesprijs
€ 6.287,90
-17% korting
-19% korting
Inhoud
1 stuk(s)
vanaf € 3.659,00
adviesprijs
€ 4.539,89
-31% korting
Eenvoudige, snelle montage
-49% korting
Met montagevideo
-11% korting
-14% korting
-14% korting
-14% korting
-36% korting
-29% korting
-55% korting
Inhoud
3.6 m
(€ 20,99 / stuk)
€ 20,99
adviesprijs
€ 46,44
-34% korting
Inhoud
1 stuk(s)
€ 1.619,00
adviesprijs
€ 2.458,99
Laatst bekeken