- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Tuinhuis Sommersdorf 2 19 mm terragrijs
B x D x H: 244 x 185 x 235 cm, funderingsmaat tuinhuis: B x D: 209 x 152 cm, incl. bovenlicht
Stukprijs adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Tuinhuis KARIBU Sommersdorf 2 terragrau
Breng een opvallend kleuraccent in je tuin aan. Dit tuinhuis overtuigt niet alleen door het stijlvolle design; de beschermende houtlak schermt het hout bovendien af tegen insecten en weersinvloeden en maakt het duurzamer en sterker. Zo hoef je het tuinhuis ook na langere tijd niet opnieuw te schilderen.
De grondoppervlakte van het tuinhuis bedraagt 3,32 m². Dankzij een nokhoogte van 235 cm kun je de ruimte praktisch indelen en optimaal benutten.
Gebruik voor het aanleggen van de fundering de plattegrond en de meegeleverde montagehandleiding als leidraad. Productbladen, montagehandleidingen en andere belangrijke informatie vind je onder de producttabel.
Wanddikte
Met een wanddikte van 19 mm is het tuinhuis ideaal als stalruimte voor fietsen en als opbergruimte voor tuingereedschap en -accessoires. De eenvoudige constructie is gemakkelijk te monteren en biedt meer dan voldoende bescherming als overkapping of berging.
Materiaaleigenschappen
Dit hoogwaardig afgewerkte tuinhuis is gemaakt van zorgvuldig geselecteerd, eersteklas vurenhout. Vuren is bijzonder duurzaam en robuust en zorgt daarmee voor de benodigde stabiliteit. Daarnaast is deze houtsoort licht van gewicht, eenvoudig te verwerken en zeer elastisch.
Om de levensduur van het hout te verlengen en het tuinhuis visueel te verfraaien, is het oppervlak behandeld met lak. De houtlak beschermt door de buitenwanden van het tuinhuis te verzegelen. Daardoor is het vanaf het begin beschermd tegen weersinvloeden en houtaantastende insecten.
Dakconstructie
Het platte dak scoort door zijn eenvoudige vorm en strakke lijnen. Door de geringe helling werpt dit type dak weinig schaduw en belemmert het zicht nauwelijks.
- De dakbedekking wordt niet meegeleverd. Voor tuinhuizen met plat dak of lessenaarsdak adviseren wij een zelfklevende dakbaan (apart in de shop verkrijgbaar).
Uitvoering
De volgende deuren zijn inbegrepen: dubbele deur.
Het tuinhuis wordt geleverd inclusief geïmpregneerde onderconstructie en montagemateriaal. Deze fungeert als dragend frame, vormt een stabiele basis en zorgt voor de noodzakelijke stabiliteit. De geïmpregneerde houtconstructie is zeer goed bestand tegen weersinvloeden, houtrot, insecten, schimmel en zwammen. De onderhoudsarme en duurzame onderconstructie is geschikt voor alle ondergronden.
Aanbevolen accessoires
Het tuinhuis wordt zonder vloer geleverd. Een passende vloer (let op de seriebenaming) vind je in ons assortiment accessoires.
KARIBU – natuurproducten van hoge kwaliteit
KARIBU is al vele jaren een deskundige partner voor tuinhuis, sauna, speeltoestel, carport en zwembad – made in Germany. Hoge kwaliteit is daarbij standaard en er wordt uitsluitend gewerkt met geselecteerd, eersteklas hout uit duurzaam beheerde bossen in Noord-Europa. Door de trage groei is dit hout bijzonder hard en goed bestand tegen belasting. Met moderne productietechnieken wordt een zeer nauwkeurige pasvorm gegarandeerd.
Specificaties
| Fabrikant: | KARIBU |
| Dakbedekking: | zonder dakbedekking |
| Dakvorm: | Platdak |
| Houtsoort: | Sparren |
| Materiaal: | Hout |
| Oppervlakbehandeling: | gelakt |
| Onderconstructie: | Inclusief geïmpregneerd onderbouwhout |
| Wanddikte (mm): | 19 mm |
| Aantal kamers: | 1 |
| Kleur: | Terracotta grijs |
| Dakuitvoering: | Dakplaat |
| Aantal deuren: | 1 |
| Vloer: | zonder vloer |
| Nokhoogte / Maximale hoogte (cm): | 235 cm |
| Hoofddeur - Doorgangshoogte (cm): | 177 cm |
| Basisafmeting - Breedte (cm): | 209 cm |
| Inwendige afmeting huis - Breedte (cm): | 205 cm |
| Inwendige afmeting huis - Diepte (cm): | 148 cm |
| Buitenmaten met dakoverstek - Breedte (cm): | 213 cm |
| Aanbouw: | zonder aanbouw |
| Bouwmethode: | Stek-/schroefsysteem |
| Leveringsomvang: | Onder druk geïmpregneerd hout voor de onderbouw |
| Basisafmeting - Diepte (cm): | 152 cm |
| Vloeroppervlak (m²): | 3,32 m² |
| Hoofddeur - Doorgangsbreedte (cm): | 167 cm |
| Buitenmaten met dakoverstek - Diepte (cm): | 156 cm |
| Inwendige afmeting 3. Ruimte - Breedte (cm): | 205 cm |
| Inwendige afmeting 3. Ruimte - Diepte (cm): | 148 cm |
| Hoofddeur - Deurtype en apparatuur: | Veiligheidsslot |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | KARIBU |
| Fabrikant | Woodgarden GmbH |
| Postadres | Eduard-Suling-Str. 17, 28217 Bremen, Deutschland |
| E-mailadres | info@karibu.de |
| URL naar contactformulier | https://www.karibu.de/informationen/kontakt/ |