Droomtuin-deals:
Tot 50% besparen. Tot 100% jaloezie bij de buren.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Artikelnummer L4100267
Bamboe ruitvormige brede gevelbekleding, voor buitengebruik
Dikte/breedte 18 x 140 mm, lengte 2,9 m, glad geschaafd
Stukprijs adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Specificaties
| Kleur: | Natuurlijk |
| Lengte (cm): | 290 cm |
| Breedte (cm): | 14 cm |
| Fabrikant: | WOODTEX |
| Houtsoort: | Bamboe |
| Leveringsomvang: | 1 x buitengevel 290 cm x 14 cm |
| Materiaal: | Hout |
| Oppervlakbehandeling: | gelakt |
| Dikte (mm): | 18 mm |
| Dekmaat (cm): | 14 cm |
Beschikbare downloads:
Fabrikantinformatie
| Merknaam | WOODTEX |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Bamboe ruitvormige brede gevelbekleding, voor buitengebruik"
Beoordeling schrijven
-59% korting
Gezond binnenklimaat
Inhoud
0.406 m²
(€ 44,99 / pakket)
€ 44,99
adviesprijs
€ 109,00
-24% korting
Allergievrij thuis
Inhoud
2.03 m²
(€ 89,30 / pakket)
€ 89,30
adviesprijs
€ 117,54
-29% korting
XL-lamellen – extra veel stijl
Inhoud
1.716 m²
(€ 116,67 / pakket)
€ 116,67
adviesprijs
€ 164,56
-35% korting
Premium alternatief uit Canada
Inhoud
2.44 m
(€ 12,91 / stuk)
vanaf € 12,91
adviesprijs
€ 19,74
-46% korting
-45% korting
-50% korting
Uitzonderlijk in plaats van gewoon!
-45% korting
Gezellige sfeer
Inhoud
3.03 m²
(€ 181,77 / pakket)
€ 181,77
adviesprijs
€ 330,27
-43% korting
Allergievrij thuis
Inhoud
1.98 m²
(€ 122,74 / pakket)
€ 122,74
adviesprijs
€ 215,82
-57% korting
Allergievrij thuis
Inhoud
3.96 m²
(€ 110,84 / pakket)
€ 110,84
adviesprijs
€ 257,00
-27% korting
Massief hout
Inhoud
1.716 m²
(€ 187,04 / pakket)
€ 187,04
adviesprijs
€ 255,68
-59% korting
Gezond binnenklimaat
-31% korting
Duurzaam echt bamboe!
-46% korting
Beschikbaar in 3 + 4 m
Inhoud
3 m
(€ 10,99 / stuk)
vanaf € 10,99
adviesprijs
€ 20,37
-45% korting
-21% korting
Slimme keuze
-23% korting
Exclusief bij ons
Inhoud
1 stuk(s)
€ 2.839,00
adviesprijs
€ 3.669,00
-15% korting
Populaire favoriet
Inhoud
1.995 m²
(€ 77,79 / pakket)
€ 77,79
adviesprijs
€ 91,57
-21% korting
Laatst bekeken