Vroeg profiteren.
Tot wel 45% korting.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Foresta Grigio porcellanato keramische terrasplaat
20 mm dik, LxB 80 x 40 cm, antislip (R11), 2 stuks = 1 m²
Stukprijs adviesprijsMomenteel niet beschikbaar
Vergelijkbaar Artikel
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Keramische tegels Made in Italy Keramische tegel Foresta Grigio: de keramische tegel maakt...meer
Keramische tegels Made in Italy
Keramische tegel Foresta Grigio: de keramische tegel maakt indruk met zijn authentieke houtlook in lichtbeige.
- Hoogwaardig materiaal
Met slipklasse R11 zijn deze keramische tegels ideaal voor buitenruimtes en serres. Ze zijn vorstbestendig, bestand tegen zout water en verliezen geen kleur als gevolg van UV-stralen. Hoge belastbaarheid en robuustheid kenmerken het hoogwaardige materiaal. - Eenvoudig te leggen
De rechtgezette tegels moeten met een voeg van 2 mm in steenslag, drainagemortel of sokkels worden gelegd om afbreken van de randen te voorkomen. De voegen kunnen opengelaten worden - hierdoor kan het water gemakkelijk weglopen. - Eenvoudige reiniging
Niets staat een eenvoudige reiniging met een hogedrukreiniger in de weg. De keramische tegel is bestand tegen zuren en chemicaliën.
Specificaties
| Breedte (cm): | 40 cm |
| Lengte (cm): | 80 cm |
| Kleur: | Beige |
| Schaduw: | helder |
| Gewicht (kg): | 14,80 kg |
| Fabrikant: | Belladoor |
| Leveringsomvang: | 1 stuk komt overeen met 0,32 m² |
| Materiaal: | Keramisch |
| Serie: | Foresta |
| Dikte (mm): | 20 mm |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Belladoor |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Foresta Grigio porcellanato keramische terrasplaat"
Sommige reviews zijn automatisch vanuit de originele taal vertaald.
Van:
Anoniem
Op:
16 jul. 2021
Graag weer
Snelle levering, mooie tegels, goede prijs. Wat wil je nog meer :-)
Van:
Getraut
Op:
3 apr. 2021
TERRAS
Zeer goede kwaliteit, zeer mooie uitstraling, ik ben zeer tevreden
Van:
Ridder Astrid
Op:
29 mrt. 2021
Super mooi product, ik ben zeer tevreden, ik heb het vandaag verplaatst, heel mooie Iptok
Zou mooi zijn, ik ben zeer tevreden, zeer mooie uitstraling
Beoordeling schrijven
-47% korting
Fineer: 3-zijdig
-35% korting
Inhoud
1.55 m
(€ 13,93 / stuk)
vanaf € 13,93
adviesprijs
€ 21,55
-12% korting
Exclusieve kleurvariant
Inhoud
1 stuk(s)
€ 1.639,00
adviesprijs
€ 1.869,00
-39% korting
Eenvoudige montage
-38% korting
Diep gestructureerde houtnerf structuur
-17% korting
-60% korting
Allergievrij thuis
Inhoud
3.96 m²
(€ 90,68 / pakket)
€ 90,68
adviesprijs
€ 229,28
-64% korting
Allergievrij thuis
Inhoud
3.96 m²
(€ 62,96 / pakket)
€ 62,96
adviesprijs
€ 173,84
-38% korting
Inhoud
1.803 m²
(€ 62,92 / pakket)
€ 62,92
adviesprijs
€ 100,79
-49% korting
Inhoud
1.488 m²
(€ 51,93 / pakket)
€ 51,93
adviesprijs
€ 102,52
-32% korting
Inhoud
1 stuk(s)
€ 3.569,00
adviesprijs
€ 5.249,00
-13% korting
-12% korting
Inhoud
1 stuk(s)
€ 1.909,00
adviesprijs
€ 2.159,00
-46% korting
Inhoud
2.367 m²
(€ 28,17 / pakket)
€ 28,17
adviesprijs
€ 51,84
-25% korting
Merkkwaliteit - Eersteklas
Inhoud
1.716 m²
(€ 113,08 / pakket)
€ 113,08
adviesprijs
€ 150,84
-63% korting
Uitverkoop
-33% korting
-52% korting
Resthoeveelheid
-38% korting
Inhoud
1 stuk(s)
€ 2.259,00
adviesprijs
€ 3.669,00
-41% korting
Inhoud
1 stuk(s)
€ 1.679,00
adviesprijs
€ 2.829,00
-42% korting
Inhoud
3.6 m
(€ 26,96 / stuk)
€ 26,96
adviesprijs
€ 46,44
-22% korting
XL planken
Inhoud
2.715 m²
(€ 295,93 / pakket)
€ 295,93
adviesprijs
€ 377,38
-41% korting
Betonlook
Inhoud
2.977 m²
(€ 65,20 / pakket)
€ 65,20
adviesprijs
€ 109,85
-14% korting
Betonlook
Inhoud
2.977 m²
(€ 89,01 / pakket)
€ 89,01
adviesprijs
€ 103,90
-20% korting
Hoogglans
Inhoud
2.592 m²
(€ 72,32 / pakket)
€ 72,32
adviesprijs
€ 90,46
-41% korting
-48% korting
-31% korting
Inhoud
1 stuk(s)
€ 2.519,00
adviesprijs
€ 3.669,00
-30% korting
Laatst bekeken