Droomtuin-deals:
Tot 50% besparen. Tot 100% jaloezie bij de buren.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Artikelnummer L7010108
Paal grenen KDI met ronde kop
90 x 90 mm, 190 cm lang
Stukprijs (2 m):€ 16,99 Prijs per m: adviesprijsLevertijd: 2-5 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Paal grenen KDI met ronde kop Lange levensduur door drukimpregnering. KDI-behandeling,...meer
Paal grenen KDI met ronde kop
Lange levensduur door drukimpregnering.
- KDI-behandeling, daarom ideaal als constructiehout
- Bijzonder resistent tegen schimmels
- Goede statische eigenschappen
Specificaties
| Lengte (cm): | 200 cm |
| Breedte (cm): | 9 cm |
| Fabrikant: | WOODTEX |
| Kleur: | Bruin |
| Houtsoort: | Dennen |
| Dikte (mm): | 90 mm |
| Materiaal: | Naaldhout |
| Oppervlakbehandeling: | druk geïmpregneerd |
Beschikbare downloads:
Fabrikantinformatie
| Merknaam | WOODTEX |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Paal grenen KDI met ronde kop"
Beoordeling schrijven
-22% korting
Exclusieve kleurbehandeling, alleen bij ons verkrijgbaar
-31% korting
-17% korting
Inhoud
0.75 liter
(€ 25,20 / 1 liter)
vanaf € 18,90
adviesprijs
€ 22,90
-52% korting
-43% korting
Met montagevideo
-13% korting
-33% korting
Zolang de voorraad strekt
-58% korting
-23% korting
Laatst bekeken