- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Parket eiken authentic 20070 landhuisdeel
2200 x 180 x 13 mm, natuur-geolied/geborsteld, kliksysteem, geschikt voor warmwater‑vloerverwarming
Pakketprijs (1.584 m²):€ 77,46 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 15-27 werkdagen
Parket Meister "PD 400" authentic bruin eiken, landhuisdeel
Dikte 13 mm, klikverbinding
Een parketvloer is niet alleen duurzaam en slijtvast, maar laat zich ook moeiteloos reinigen en geeft je interieur een warme, natuurlijke sfeer. Dankzij de vochtregulerende werking draagt deze houten vloer bovendien bij aan een aangenaam binnenklimaat.
- De ideale vloer voor alle woonruimtes zoals woonkamer en slaapkamer, maar ook voor commerciële ruimtes met lichte tot normale belasting
- Eenvoudige en snelle installatie
- Hoge maatvastheid en hoog legcomfort dankzij de stabiele drie-laags opbouw met HDF-middellaag
- Geschikt voor installatie op warmwater-vloerverwarming
Optiek
Het eikenhout geeft deze vloer een robuust, puur karakter en brengt in elke ruimte stijlvolle warmte en geborgenheid. Naast de luxueuze uitstraling is eiken relatief hard, maar toch veerkrachtig bij belasting. Landhuisdelen met hun 1-strook-uitstraling ogen elegant, rustiek en vol karakter – een echte must-have voor liefhebbers van houten vloeren. Planken met een afgeschuinde langszijde vergroten de optische diepte van de ruimte en geven het interieur een ruimere uitstraling.
Het parket is "authentic" gesorteerd: in deze sortering bieden we bewust oppervlakken met een sterke variatie in kleur en structuur, die het natuurlijke karakter van het hout extra benadrukken. Grotere knoesten, scheuren en spintdelen horen bij het rustieke totaalbeeld. Uitgebroken knoesten en scheuren worden vakkundig gevuld. Kleine scheurtjes en knoesten die niet te vullen zijn, kunnen voorkomen.
De geborstelde houtstructuur zet de nerftekening extra in de verf en zorgt voor een mooie dieptewerking. Dankzij natuurolie als oppervlaktebehandeling behoudt het hout zijn unieke, natuurlijke look en blijft het ademend.
Technische details
De planken hebben een breedte van 18 cm, een lengte van 220 cm en een dikte van 13 mm. De klikverbinding "Masterclic Plus" garandeert een snelle, eenvoudig te hanteren zwevende installatie. De onderhoudsvriendelijke slijtlaag van 2,5 mm bestaat uit hoogwaardig edelhout en maakt deze vloer bijzonder robuust. Deze vloer kan probleemloos worden gelegd op een warmwater-vloerverwarming.
MEISTER – ruimtes vol leven
Al vele jaren ontwikkelt en produceert MEISTER met passie producten voor ruimtes vol leven. Als een van de toonaangevende Duitse producenten van laminaat, parket, vinyl, kurk, linoleum en wand- en plafondpanelen incl. accessoires overtuigt MEISTER met hoge kwaliteit en technische innovatie. MEISTER zet voortdurend nieuwe trends: uitgebreide product- en modellijnen bieden voor elke woonstijl een uitstekende, individuele en aantrekkelijke oplossing. Kwaliteit made in Germany.
Produkthinweise
Belangrijke informatie over parketdelen met halflengtes
Parketvloeren kunnen planken met halflengtes bevatten. Een pak parket met halflengtes bevat planken in twee verschillende lengtes. In één pak zitten zowel planken met volle lengte als planken met halflengte (bijv. 220 cm en 110 cm). Meestal gaat het slechts om één plank per pak. De verschillende lengtematen van de planken ontstaan door de beschikbaarheid van het hout en de uiteenlopende stamlengtes van de verwerkte bomen. Omdat de maten door de fabrikant worden vastgelegd, kunnen wij helaas geen invloed uitoefenen op de lengtes van de planken. Parketdelen met halflengtes zijn zowel geschikt voor een vrije (wildverband) als voor een regelmatige legrichting, omdat ze de vereiste minimale lengte van 40 cm niet onderschrijden.
Onderhoudstip voor geoliede houten vloeren
Geoliede vloeren zijn direct na het leggen beloopbaar. Bij houten vloeren die met olie zijn behandeld, moet na de installatie echter een eerste nabehandeling worden uitgevoerd. Hiervoor moet beslist een kleurmatig passend onderhoudsolie worden gebruikt. De olie zorgt ervoor dat de geoliede vloer een optimaal vuilafstotend oppervlak krijgt en daardoor nog langer mooi blijft. Deze behandeling moet indien nodig met regelmatige tussenpozen worden herhaald. Met iedere oliebeurt worden de kleuren van de vloer intenser.
Specificaties
| Lengte (cm): | 220 cm |
| Breedte (cm): | 18 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Geborsteld |
| Sortering: | Rustiek |
| Sortering (Fabrikant informatie): | Authentic |
| Fabrikant: | Meister |
| Schaduw: | middel |
| Houtsoort: | Eik |
| Oppervlakbehandeling: | natuurlijk geolied |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Verbinding: | Masterclic Plus |
| Dikte (mm): | 13 mm |
| Slijtlaag: | 2,5 mm |
| Structuur: | 3-laags |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 4 stuks per pakket, komt overeen met 1,584 m² |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Meister |
| Fabrikant | MeisterWerke Schulte GmbH |
| Postadres | Johannes-Schulte-Allee 5 |
| E-mailadres | info@meisterwerke.com |
| URL naar contactformulier | https://www.meisterwerke.com/de/kontakt.html |