- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Parketvloer eiken rustiek Aspect bois brut met de hand geschaafd
14 mm dik, naturel geolied, 4-zijdige afschuining, 3-laags
Pakketprijs (2.812 m²):€ 95,33 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Vergelijkbaar Artikel
Vergelijkbaar Artikel
Vergelijkbaar Artikel
BASICfloor laminaat Lifestyle Trend
Uiterlijk
Het decor in authentieke eikenhoutlook straalt voelbare warmte en comfort uit.
Landhuisvloeren brengen met hun natuurlijk ogende 1-strooks design zuidelijke flair in huis en creëren een sfeer vol rust en comfort.
Technische details
De plankdikte is ongeveer 8 mm, wat overeenkomt met licht commercieel gebruik. Zwevend leggen zonder te lijmen – geen probleem dankzij de klikverbinding Klick-System.
De structuur van het laminaat bestaat uit 3 over elkaar liggende lagen: helemaal onderaan de schutlaag/stabiliserende film, in het midden de HDF-drager met het verbindingssysteem en bovenaan het robuuste oppervlak en de decoratieve laag.
BASICfloor – eenvoudig een vloer
Of het nu gaat om natuurlijke houten vloeren zoals parketvloer of massief houten vloerdelen, moderne vinyl- en designvloeren en laminaat of vloerbedekkingen van het duurzame natuurmateriaal kurk - het onderhoudsvriendelijke merk BASICfloor maakt indruk met zijn robuuste en belastbare vloeren. De fabrikant vertrouwt met een jarenlange ervaring op de belangrijkste componenten: overtuigende duurzaamheid, vormstabiele duurzaamheid van de materialen en constant lage prijzen – voor langdurig plezier. Betrouwbaar, betaalbaar en zonder veel overbodige valstrikken: focus op de vloer.
Specificaties
| Lengte (cm): | 186 cm |
| Breedte (cm): | 18,90 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Geschaafd |
| Sortering (Fabrikant informatie): | Rustiek |
| Sortering: | Rustiek |
| Fabrikant: | BASICfloor |
| Kleur: | Bruin |
| Schaduw: | middel |
| Houtsoort: | Eik |
| Oppervlakbehandeling: | natuurlijk geolied |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Verbinding: | Kliksysteem |
| Dikte (mm): | 14 mm |
| Slijtlaag: | 3 mm |
| Structuur: | 3-laags |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | BASICfloor |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |