Aanpakkers-deals.
Begin nu aan jouw project en profiteer van tot wel 50% korting.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Artikelnummer L2100747
Plint wit, overschilderbaar 2222 decor profiel 16 MK
plint voor alle vloeren, B x H: 16 x 80 mm, lengte 238 cm, montagesysteem met clips
Stukprijs (2.38 m):€ 12,35 Prijs per m: € 5,19Levertijd: 7-12 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
MEISTER plint decor Decorplinten met stabiele MDF-drager voor alle vloeren Bijzonder...meer
MEISTER plint decor
Decorplinten met stabiele MDF-drager voor alle vloeren
- Bijzonder slijtvast
- Stabiele MDF-drager
- Omhuld met hoogwaardig folie
- Hoge oppervlakkwaliteit
Bijzonder montagevriendelijke kliptechniek: de plinten worden eenvoudig op montageclips gestoken en kunnen op elk moment probleemloos weer worden verwijderd. Bovendien zijn de montageclips met kabelführungstiefe (optioneel verkrijgbaar) ideaal voor het onzichtbaar wegwerken van kabels.
Specificaties
| Fabrikant: | Meister |
| Schaduw: | helder |
| Kleur: | Wit |
| Leveringsomvang: | 1 stuk komt overeen met 2,38 m |
| Decorbenaming: | 2222 |
| Lengte (cm): | 238 cm |
| Plintprofiel (B x H): | 16 x 80 mm |
| Plintprofiel - Hoogte (mm): | 80 mm |
| Plintprofiel - Breedte (cm): | 16 mm |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Meister |
| Fabrikant | MeisterWerke Schulte GmbH |
| Postadres | Johannes-Schulte-Allee 5 |
| E-mailadres | info@meisterwerke.com |
| URL naar contactformulier | https://www.meisterwerke.com/de/kontakt.html |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Plint wit, overschilderbaar 2222 decor profiel 16 MK"
Beoordeling schrijven
Inhoud
1.964 m²
(€ 53,01 / pakket)
€ 53,01
adviesprijs
€ 56,76
Inhoud
1.671 m²
(€ 58,47 / pakket)
€ 58,47
adviesprijs
€ 65,00
Inhoud
1.671 m²
(€ 58,47 / pakket)
€ 58,47
adviesprijs
€ 65,00
Inhoud
1.671 m²
(€ 58,47 / pakket)
€ 58,47
adviesprijs
€ 65,00
-25% korting
PVC-vrij
Inhoud
2.265 m²
(€ 81,52 / pakket)
€ 81,52
adviesprijs
€ 108,49
Laatst bekeken