- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Vinylvloer DD 500 S Desert Oak 6998 landhuisdeel
8 mm dik, 5G Dry-kliksysteem, geïntegreerde ondervloer, geschikt voor vochtige ruimtes, voelbare porenstructuur, 4-zijdige microvelling
Pakketprijs (2.265 m²):€ 81,52 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Vinylvloer Meister "DD 500 S" Desert Oak 6998 landhuisdeel
Dikte 8 mm, klikverbinding, geschikt voor vochtige ruimtes, geluiddempende onderlaag geïntegreerd
Vinylvloeren zoals deze bevatten geen PVC en geen weekmakers. Daarom gelden ze als bijzonder woongezond.
Optiek
Het decor in authentieke eikenhoutlook straalt voelbare warmte en gezelligheid uit. Landhuisdelen komen met hun 1-strooks uiterlijk elegant, rustiek en vol karakter over. De rondom vier zijden doorlopende V-groef structureert het legbeeld en geeft het een gelijkmatig patroon. Dankzij de verfijnd uitgewerkte synchroonstructuur zijn, net als bij echt hout, de nerf en de groeven zichtbaar en voelbaar.
Met haar breedte van 22 cm is deze vinylplank bijzonder indrukwekkend: ze oogt niet alleen zeer stabiel – ze ziet er gewoon krachtig uit.
Technische details
Dit product is uitgerust met een waterbestendige dragerplaat en daardoor perfect beschermd tegen vocht. Daarom kan deze vloer probleemloos in vochtige ruimtes zoals keuken of badkamer worden gelegd. Voor gebruik op een warmwater-vloerverwarming is deze vloer vrijgegeven.
Het kliksysteem garandeert een snelle en gemakkelijk te hanteren zwevende installatie. Met gebruiksklasse (NK) 23 is de vloer geschikt voor intensief gebruikte ruimtes in de privéwoning, zoals traphallen of entrees. Op intensief gebruikte commerciële oppervlakken zoals klaslokalen, warenhuizen en hallen overtuigt deze vloer dankzij gebruiksklasse (NK) 33. Een geluiddempende onderlaag is in veel gebouwen verplicht – hier is deze al geïntegreerd. Een extra ondervloer is niet nodig en niet toegestaan.
MEISTER – ruimtes vol leven
Al vele jaren ontwikkelt en produceert MEISTER met passie producten voor ruimtes vol leven. Als een van de toonaangevende Duitse ondernemingen voor laminaat, parket, vinyl, kurk, linoleum en wand- en plafondpanelen incl. accessoires overtuigt MEISTER met hoogwaardige kwaliteit en technische innovatie. MEISTER zet voortdurend nieuwe trends: uitgebreide product- en modellijnen zorgen voor een uitstekende, individuele en aantrekkelijke oplossing voor elke smaak. Kwaliteit made in Germany.
Produkthinweise
Om beschadigingen te voorkomen is het belangrijk het product vóór de installatie volledig te laten acclimatiseren. Lees vóór het leggen eerst zorgvuldig de installatiemontage-instructies door om de juiste stappen hiervoor te volgen.
Specificaties
| Fabrikant: | Meister |
| Isolatie: | Geïntegreerde isolatie |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Schaduw: | middel |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| Legtype: | Klikverbinding |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Decorbenaming: | 6998 |
| Decor: | Desert Oak |
| Draagerplaat: | HDF - Vezelplaat met hoge dichtheid |
| Dikte (mm): | 8 mm |
| Belastingscategorie: | 33, 23 |
| Serie: | DD 500 S |
| Lengte (cm): | 128,70 cm |
| Breedte (cm): | 22 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Reliëfstructuur |
| Verbinding: | 5G Dry |
| Oppervlaktestructuur (Fabrikant informatie): | Houtfinish mat structuur |
| Leveringsomvang: | 8 stuks per pak, overeenkomend met 2,265 m² |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Meister |
| Fabrikant | MeisterWerke Schulte GmbH |
| Postadres | Johannes-Schulte-Allee 5 |
| E-mailadres | info@meisterwerke.com |
| URL naar contactformulier | https://www.meisterwerke.com/de/kontakt.html |