Droomtuin-deals:
Tot 50% besparen. Tot 100% jaloezie bij de buren.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Artikelnummer L7111258
Tuinafrastering Privacyscherm PVC-steeksysteem Walnoot Houtstructuur Oppervlak
6 lamellen, voor afrastering van 180 x 180 cm, incl. start- en eindprofiel
Stukprijs adviesprijsLevertijd: 2-5 werkdagen
Vergelijkbaar Artikel
Vergelijkbaar Artikel
Vergelijkbaar Artikel
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Specificaties
| Fabrikant: | Outgarden |
| Materiaal: | Kunststof |
| Kleur: | Wandmoer |
| Hekbreedte (cm): | 180 cm |
| Hekhoogte (cm): | 180 cm |
| Hekdikte (cm): | 19 mm |
| Leveringsomvang: | 6 x lamellenprofielen incl. start- en eindprofiel |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Outgarden |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Tuinafrastering Privacyscherm PVC-steeksysteem Walnoot Houtstructuur Oppervlak"
Beoordeling schrijven
-50% korting
-30% korting
Uitverkoop
-31% korting
-37% korting
-37% korting
-17% korting
-27% korting
-26% korting
Inhoud
1 stuk(s)
€ 4.489,00
adviesprijs
€ 6.099,00
-16% korting
-16% korting
Inhoud
1 stuk(s)
vanaf € 7.125,90
adviesprijs
€ 8.479,99
-17% korting
Exclusief bij ons
Inhoud
1 stuk(s)
€ 1.739,00
adviesprijs
€ 2.099,99
-29% korting
Exclusieve variant!
-25% korting
-32% korting
Inhoud
1 stuk(s)
vanaf € 4.269,00
adviesprijs
€ 6.287,90
-19% korting
-18% korting
Inhoud
1 stuk(s)
vanaf € 3.729,00
adviesprijs
€ 4.539,89
-11% korting
-31% korting
Eenvoudige, snelle montage
-16% korting
-43% korting
Met montagevideo
-12% korting
-15% korting
-14% korting
-15% korting
-35% korting
-27% korting
-48% korting
-54% korting
Laatst bekeken