- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Vinylvloer RD 200 S Funky breaks 20194 korte plank
5 mm dik, kliksysteem, geïntegreerde ondervloer, gestructureerd oppervlak, geschikt voor vochtige ruimtes, 4-zijdige V-groef
Pakketprijs (1.964 m²):€ 53,01 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Vinylvloer Meister "RD 200 S" Funky breaks 20194 Kurze plank
Dikte 5 mm, kliksysteem, geschikt voor vochtige ruimtes, geïntegreerde ondervloer
Vinyl is een absolute allrounder en overtuigt door de eenvoudige installatie en een bijzonder goede prijs-kwaliteitverhouding. Deze vinylvloer is geschikt voor bijna elke ruimte en onderscheidt zich door een hoge slijtvastheid en stootbestendigheid – voor langdurig plezier van je nieuwe vloer.
Optiek
Het aantrekkelijke eikenhoutdecor voelt zich thuis in vrijwel elke moderne interieurstijl. Landhuisdelen met hun 1-strooks uitstraling ogen elegant, rustiek en vol karakter. De rondom 4-zijdige V-groef van de plank benadrukt het rustieke karakter. Dankzij de modernste embossingtechnieken is het gestructureerde oppervlak tot in het kleinste detail gemodelleerd naar de structuur van echt hout.
Met haar breedte van 23 cm is deze vinylplank bijzonder indrukwekkend: ze oogt niet alleen zeer stabiel – ze ziet er gewoon krachtig en stijlvol uit.
Technische details
De opbouw van vinylvloeren is in de regel vijflagig: bovenaan de met PU-verzegelde slijtlaag, die samen met de decorfolie is samengeperst tot een slijtvaste toplaag, daaronder de vinydrager, vervolgens de dragerplaat en ten slotte de contralaag, die de plank vormstabiel maakt.
Bij deze vloer gaat het om rigid vinyl. Door de stabiele SPC-kern, die het hartstuk vormt, heeft dit speciale type vinyl een extra hoge stijfheid en robuustheid. Rigid vinyl is daardoor bijzonder vormstabiel en kan probleemloos over een bestaande vloerbedekking worden gelegd. Dankzij de SPC-kern is de vloer hittebestendig en waterbestendig – ideaal voor vochtige ruimtes, serres en kamers met grote raampartijen tot op de vloer.
Dit product is uitgerust met een waterbestendige dragerplaat en is daardoor uitstekend beschermd tegen vocht. Deze vloerbedekking kan dus probleemloos worden gelegd in vochtige ruimtes zoals keuken of badkamer. Installatie boven een warmwater-vloerverwarming is geen probleem.
Dankzij het kliksysteem kan de vloer heel eenvoudig zwevend worden gelegd. Met gebruiksklasse 23 is deze vloerbedekking geschikt voor intensief belaste ruimtes in de particuliere sector, zoals trappenhallen of entrees. De geïntegreerde geluiddempende onderlaag vermindert storend loop- en contactgeluid. Voor jezelf én voor je buren. Een extra onderlaag is niet nodig en niet toegestaan.
MEISTER – ruimtes vol leven
Al vele jaren ontwikkelt en produceert MEISTER met passie producten voor ruimtes vol leven. Als een van de toonaangevende Duitse ondernemingen voor laminaat, parket, vinyl, kurk, linoleum en wand- en plafondpanelen incl. accessoires overtuigt MEISTER met hoogwaardige kwaliteit en technische innovatie. MEISTER zet voortdurend nieuwe trends: uitgebreide product- en modellijnen zorgen voor een uitstekende, individuele en aantrekkelijke oplossing voor elke smaak. Kwaliteit made in Germany.
Specificaties
| Fabrikant: | Meister |
| Isolatie: | Geïntegreerde isolatie |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| Legtype: | Klikverbinding |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Verbinding: | Multiclic |
| Belastingscategorie: | 23 |
| Dikte (mm): | 5 mm |
| Lengte (cm): | 122 cm |
| Breedte (cm): | 23 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Gestructureerd |
| Leveringsomvang: | 7 stuks per pakket, komt overeen met 1,964 m² |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Meister |
| Fabrikant | MeisterWerke Schulte GmbH |
| Postadres | Johannes-Schulte-Allee 5 |
| E-mailadres | info@meisterwerke.com |
| URL naar contactformulier | https://www.meisterwerke.com/de/kontakt.html |