Droomtuin-deals:
Tot 50% besparen. Tot 100% jaloezie bij de buren.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Artikelnummer L4021372
Fauna Oak Larus White Plank Parket
13 mm dik, volledig verlijmd, geborsteld, 4-zijdig afgeschuind
Pakketprijs (2.99 m²):€ 152,46 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Specificaties
| Lengte (cm): | 200 cm |
| Breedte (cm): | 18,70 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Geborsteld |
| Sortering: | Harmonieus |
| Fabrikant: | KÄHRS |
| Schaduw: | middel |
| Houtsoort: | Eik |
| Oppervlakbehandeling: | natuurlijk geolied |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Legtype: | Verlijmen |
| Verbinding: | 5G Woodloc |
| Dikte (mm): | 13 mm |
| Slijtlaag: | 2,7 mm |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 8 delen per verpakking, goed voor 2,99 m² |
Beschikbare downloads:
Fabrikantinformatie
| Merknaam | KÄHRS |
| Fabrikant | Kährs Parkett Deutschland GmbH & Co. KG |
| Postadres | Konrad-Adenauer-Str. 15, 72072 Tübingen |
| E-mailadres | info.de@kahrs.com |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Fauna Oak Larus White Plank Parket"
Beoordeling schrijven
-65% korting
Inhoud
4.07 m²
(€ 126,13 / pakket)
€ 126,13
adviesprijs
€ 357,75
Inhoud
3.39 m²
(€ 264,39 / pakket)
€ 264,39
adviesprijs
€ 291,20
Inhoud
2.574 m²
(€ 254,83 / pakket)
€ 254,83
adviesprijs
€ 280,57
-35% korting
Inhoud
2.38 m²
(€ 133,26 / pakket)
€ 133,26
adviesprijs
€ 204,44
-31% korting
Inhoud
2.376 m²
(€ 123,53 / pakket)
€ 123,53
adviesprijs
€ 177,96
-17% korting
MeisterWerke – Made in Germany
Inhoud
1.584 m²
(€ 76,02 / pakket)
€ 76,02
adviesprijs
€ 91,71
-21% korting
Inhoud
1.804 m²
(€ 106,42 / pakket)
€ 106,42
adviesprijs
€ 135,12
-26% korting
Made in Sweden
Inhoud
2.785 m²
(€ 86,31 / pakket)
€ 86,31
adviesprijs
€ 116,69
-17% korting
4-delige set: 60 x 60 cm
-28% korting
XL planken
Inhoud
3.432 m²
(€ 188,73 / pakket)
€ 188,73
adviesprijs
€ 263,92
Laatst bekeken