Droomtuin-deals:
Tot 50% besparen. Tot 100% jaloezie bij de buren.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Artikelnummer L4021323
Parket Flora -Oak Edelweiss breedplank structuur
2270 x 187 x 13 mm, naturel geolied/geborsteld, klikverbinding
Pakketprijs (3.39 m²):€ 264,08 Prijs per m²: € 77,90Levertijd: 4-8 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Specificaties
| Breedte (cm): | 18,70 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Geborsteld |
| Sortering (Fabrikant informatie): | Dynamic |
| Sortering: | Rustiek |
| Lengte (cm): | 226,60 cm |
| Fabrikant: | KÄHRS |
| Serie: | Flora |
| Schaduw: | helder |
| Houtsoort: | Eik |
| Oppervlakbehandeling: | natuurlijk geolied |
| Afschuining/voeg: | Microfuge 4-zijdig |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Verbinding: | 5G Woodloc |
| Speciale functies: | QNG-ready, Geschikt voor allergiepatiënten |
| Dikte (mm): | 13 mm |
| Slijtlaag: | 2,7 mm |
| Structuur: | 3-laags |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 8 stuks per verpakking, komt overeen met 3,396 m² |
Beschikbare downloads:
Fabrikantinformatie
| Merknaam | KÄHRS |
| Fabrikant | Kährs Parkett Deutschland GmbH & Co. KG |
| Postadres | Konrad-Adenauer-Str. 15, 72072 Tübingen |
| E-mailadres | info.de@kahrs.com |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Parket Flora -Oak Edelweiss breedplank structuur"
Beoordeling schrijven
-34% korting
Inhoud
2.574 m²
(€ 246,85 / pakket)
€ 246,85
adviesprijs
€ 254,83
-65% korting
Inhoud
4.07 m²
(€ 126,13 / pakket)
€ 126,13
adviesprijs
€ 357,75
-32% korting
Inhoud
2.38 m²
(€ 125,90 / pakket)
€ 125,90
adviesprijs
€ 185,40
-29% korting
Inhoud
2.376 m²
(€ 116,19 / pakket)
€ 116,19
adviesprijs
€ 163,71
Inhoud
1.804 m²
(€ 118,88 / pakket)
€ 118,88
adviesprijs
€ 124,30
-23% korting
Inhoud
3.39 m²
(€ 192,89 / pakket)
€ 192,89
adviesprijs
€ 250,52
-17% korting
4-delige set: 60 x 60 cm
Duurzame kwaliteit
Laatst bekeken