- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Parket eiken rustiek landhuisdeel, geborsteld
1900 x 189 x 14 mm, natuurolie / geborsteld, kliksysteem
Pakketprijs (2.873 m²):€ 106,01 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Vergelijkbaar Artikel
Vergelijkbaar Artikel
Parket BASICfloor Landhuisdeel
- 3-laags parket: slijtlaag, massieve houten tussenlaag, contralaag
- Zwevende installatie met Uniclic-kliksysteem
- Geschikt voor vakkundige zwevende installatie
- Geschikt voor warmwater-vloerverwarming
Optiek
Typisch voor het gebruikte eikenhout van deze plank zijn de jaarringen en kleinere of grotere kwastvullingen, die in jouw interieur zorgen voor een unieke, individuele look. Door zijn hardheid en prachtige nerftekening is de eikenhouten vloer de absolute lievelingsvloer van veel Europeanen.
De rustieke landhuisdeel benadrukt met zijn 1-strooks uiterlijk het traditionele karakter van een echte houten vloer. Planken met afgeschuinde langskanten vergroten de optische diepte van een ruimte en zorgen zo voor een ruimtelijker gevoel. Dankzij de levendige sortering / nerftekening is geen enkele plank hetzelfde; elke plank is uniek in structuur en kleurnuances. Natuurlijke oliën, diep in het oppervlak van het hout doorgedrongen, beschermen het tegen vocht en maken deze vloer onderhoudsvriendelijk. Het geborstelde houtoppervlak van deze planken zorgt voor een voelbaar fraaie structuur en uitstraling.
Technische details
De totale plankdikte van het parket bedraagt 14 mm. De Uniclic-kliksysteem verbinding garandeert een snelle, eenvoudig te hanteren, zwevende installatie.
3-laags parket bestaat uit een edelhout-slie tlaag, een MDF- of HDF-tussenlaag en een contralaag die het werken van het hout tegengaat. Het heeft een symmetrische opbouw en daarmee een optimale maatvastheid, bijvoorbeeld bij een hogere luchtvochtigheid. 3-laags lamelparket wordt met behulp van een kliksysteem zwevend gelegd. In principe kan dit type parket echter ook volledig verlijmd worden.
De hoogwaardige 3 mm edelhout-slie tlaag van dit onderhoudsvriendelijke lamelparket bestaat uit echt eiken.
Veelzijdig toepasbaar in alle woon- of bedrijfsruimtes, maar dit artikel is niet geschikt voor vochtige ruimtes zoals keukens en badkamers.
Het parket van BASICfloor is goedgekeurd voor gebruik op een warmwater-vloerverwarming.
BASICfloor - gewoon vloer
Het onderhoudsvriendelijke merk BASICfloor overtuigt met zijn robuuste en slijtvaste vloeren. Het merk biedt jarenlange ervaring in zijn vakgebied: een indrukwekkende slijtvastheid en vormstabiele duurzaamheid van de materialen, waar je langdurig plezier van hebt. Betrouwbaar, gunstig geprijsd en zonder overbodige extra’s: de focus ligt volledig op de vloer.
Produkthinweise
Belangrijke informatie over parketplanken met halflange delen
Parketvloeren kunnen halflange delen bevatten. Een pak parket met halflange delen bevat planken in twee verschillende lengtes. In één pak bevinden zich zowel planken met volle lengte als met halflengte (bijv. 220 cm en 110 cm). Meestal betreft dit slechts één plank in het pak. De verschillende plankmaten ontstaan door de beschikbaarheid van het hout en de uiteenlopende stam lengtes van de verwerkte bomen. Omdat de maten door de fabrikant worden vastgesteld, kunnen wij helaas geen invloed uitoefenen op de lengtes van de planken. Parketplanken met halflange delen zijn zowel geschikt voor plaatsing in een wild verband als in een regelmatig verband, omdat zij de vereiste minimumlengte van 40 cm niet onderschrijden.
Onderhoudsinstructie voor geoliede houten vloeren
Geoliede vloeren zijn direct na het leggen beloopbaar. Bij houten vloeren die met olie zijn behandeld, moet na het leggen echter een eerste nabehandeling worden uitgevoerd. Hiervoor moet beslist de kleurmatig passende onderhoudsolie worden gebruikt. De olie zorgt ervoor dat de geoliede vloer een optimaal vuilafstotend oppervlak krijgt en daardoor nog langer mooi blijft. Deze behandeling dient naar behoefte met regelmatige tussenpozen te worden herhaald. Met elke oliebeurt worden de kleuren van de vloer intenser.
Specificaties
| Lengte (cm): | 190 cm |
| Breedte (cm): | 18,90 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Geborsteld |
| Sortering: | Rustiek |
| Fabrikant: | Timefloor |
| Kleur: | Bruin |
| Schaduw: | middel |
| Houtsoort: | Eik |
| Oppervlakbehandeling: | natuurlijk geolied |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Verbinding: | Uniclic |
| Dikte (mm): | 14 mm |
| Slijtlaag: | 3 mm |
| Structuur: | 3-laags |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 8 stuks per pakket, komt overeen met 2,873 m² |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Timefloor |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |