- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Vinylvloer Premium klikvinyl beton grijs XL tegel
7 mm dik, kliksysteem, geluiddempende onderlaag, gestructureerd oppervlak, geschikt voor vochtige ruimtes, 4-zijdige V-groef
Pakketprijs (2.506 m²):€ 110,24 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Vinylvloer BASICfloor Premium klikvinyl beton grijs XL tegel
Dikte 7 mm, klikverbinding, geschikt voor vochtige ruimtes, geïntegreerde demping
Vinyl is een absolute allrounder en overtuigt met een eenvoudige installatie en een bijzonder goede prijs-kwaliteitverhouding. Deze vinylvloer is geschikt voor vrijwel elke ruimte en onderscheidt zich door een hoge slijtvastheid en stootbestendigheid – voor langdurig plezier van je nieuwe vloer.
Optiek
Het steendecor en de tegeloptiek geven je woonruimte een persoonlijke touch. De klassieke tegeloptiek onderstreept het gevoel van deze elegante en moderne vloerbedekking. De 4-zijdige V-groef versterkt het karakter van de tegel en geeft extra structuur. Dankzij de modernste prägtechnologieën is het gestructureerde oppervlak van deze vloer tot in het kleinste detail geïnspireerd op de natuurlijke uitstraling van steen.
Technische details
Vinylvloeren hebben meestal een vijflaagse opbouw: bovenaan de PU-versterkte slijtlaag, die samen met de decorfolie tot een robuust oppervlak wordt geperst, daaronder de vinydrager die op de dragerplaat ligt. De onderste laag wordt gevormd door de contralaag, die voor stabiliteit zorgt.
Bij deze vloer gaat het om rigid vinyl. Door de stabiele SPC-kern die het hart vormt, heeft dit speciale type vinyl bovendien een verhoogde stijfheid en robuustheid. Rigid vinyl is daardoor bijzonder vormstabiel en kan probleemloos over een bestaande vloerbedekking worden gelegd. Dankzij de SPC-kern is de vloer hittebestendig en waterbestendig – ideaal ook voor vochtige ruimtes, serres en kamers met ramen tot op de vloer.
Bij deze vloer gaat het om EPC-vinyl (Expanded-Polymere-Core). Dit bestaat uit een watervaste kern, een extreem slijtvaste slijtlaag en een keramisch gehard oppervlak. Dat maakt dit tot de ideale vloerbedekking – ook voor vochtige ruimtes. Door de 0,55 mm dikke slijtlaag die het oppervlak bedekt, is de vloerbedekking bijzonder duurzaam. Bovendien beschermt deze laag tegen krassen en stoten. Voor gebruik in vochtige ruimtes zoals keukens en badkamers is dit waterbestendige product door de fabrikant goedgekeurd. De vloer is ongevoelig voor temperatuurschommelingen en heeft een hoge thermische geleidbaarheid, waardoor hij uitstekend geschikt is voor installatie op een warmwater-vloerverwarming.
Dankzij de slimme klikverbinding gaat de installatie snel en eenvoudig. Met gebruiksklasse (NK) 23 is de vloerbedekking geschikt voor intensief belaste zones in de woning, zoals trappenhallen of entreegebieden. De geïntegreerde geluiddempende onderlaag vermindert storend loop- en contactgeluid. Voor jou én voor je buren. Een extra ondervloer is niet nodig en niet toegestaan.
BASICfloor – meer dan vloer
Of het nu gaat om een natuurlijke houten vloer zoals parket of massieve houten vloerdelen, moderne vinylvloeren en designvloeren of laminaat, vloerbedekking van het duurzame natuurmateriaal kurk of stijlvolle wandpanelen – het onderhoudsvriendelijke merk BASICfloor overtuigt met robuuste en slijtvaste producten. De producent vertrouwt met jarenlange ervaring op de belangrijkste componenten: overtuigende slijtvastheid, vormstabiele duurzaamheid van de materialen en blijvend lage prijzen – voor langdurige voldoening. Betrouwbaar, voordelig en zonder overbodige poespas.
Specificaties
| Lengte (cm): | 91,40 cm |
| Breedte (cm): | 45,70 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Gestructureerd |
| Fabrikant: | BASICfloor |
| Kleur: | Grijs |
| Schaduw: | middel |
| Decor: | Betongrijs |
| Legpatroon: | Tegel |
| Belastingscategorie: | 23 |
| Dikte (mm): | 7 mm |
| Slijtlaag: | 0,55 mm |
| Verbinding: | 5G Click-System |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Geïntegreerde isolatie |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 6 stuks per pakket, komt overeen met 2,506 m² |
| Draagerplaat: | EPC (Rigid Board) |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | BASICfloor |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |