Droomtuin-deals:
Tot 50% besparen. Tot 100% jaloezie bij de buren.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Artikelnummer L4082323
OC Long Sil Blonde Montreux Eiken Design Vloer K659
2003 x 245 x 7 mm, klikverbinding, contactgeluidsisolatie, geschikt voor vochtige ruimtes, synchrone houtnerf, afgeschuinde rand aan 4 zijden
Pakketprijs (3.44 m²):€ 68,77 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Specificaties
| Fabrikant: | KronoFlooring |
| Isolatie: | Geïntegreerde isolatie |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| Legtype: | Klikverbinding |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Verbinding: | 1c2g pure+ |
| Draagerplaat: | Tegen zwelling beschermde dragerplaat |
| Belastingscategorie: | 23, 32 |
| Dikte (mm): | 7 mm |
| Breedte (cm): | 24,50 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Synchrone reliëfdruk |
| Oppervlaktestructuur (Fabrikant informatie): | Houtstructuur |
| Speciale functies: | Geschikt voor allergiepatiënten, Antibacterieel |
| Serie: | Clever Long Silent ECO |
| Decor: | Blonde Montreux Oak |
| Decorbenaming: | K659 |
| Lengte (cm): | 200,30 cm |
| Leveringsomvang: | 7 pièces par paquet, soit l'équivalent de 3,44 m² |
Beschikbare downloads:
Fabrikantinformatie
| Merknaam | KronoFlooring |
| Fabrikant | Kronoflooring GmbH |
| Postadres | Mühlbacher Strasse 1, 01561 Lampertswalde, Deutschland |
| E-mailadres | info@krono-original.com |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "OC Long Sil Blonde Montreux Eiken Design Vloer K659"
Beoordeling schrijven
-39% korting
Waterbestendig
Inhoud
2.26 m²
(€ 31,62 / pakket)
€ 31,62
adviesprijs
€ 51,75
-39% korting
Waterbestendig
Inhoud
2.26 m²
(€ 31,62 / pakket)
€ 31,62
adviesprijs
€ 51,75
-39% korting
Waterbestendig
Inhoud
2.26 m²
(€ 31,62 / pakket)
€ 31,62
adviesprijs
€ 51,75
-39% korting
Waterbestendig
Inhoud
2.26 m²
(€ 31,62 / pakket)
€ 31,62
adviesprijs
€ 51,75
-43% korting
Waterbestendig
Inhoud
2.26 m²
(€ 29,36 / pakket)
€ 29,36
adviesprijs
€ 51,75
-39% korting
Waterbestendig
Inhoud
2.26 m²
(€ 31,62 / pakket)
€ 31,62
adviesprijs
€ 51,75
-39% korting
Waterbestendig
Inhoud
2.26 m²
(€ 31,62 / pakket)
€ 31,62
adviesprijs
€ 51,75
-39% korting
Waterbestendig
Inhoud
2.26 m²
(€ 31,62 / pakket)
€ 31,62
adviesprijs
€ 51,75
-43% korting
Waterbestendig
Inhoud
2.26 m²
(€ 29,36 / pakket)
€ 29,36
adviesprijs
€ 51,75
-39% korting
Waterbestendig
Inhoud
2.26 m²
(€ 31,62 / pakket)
€ 31,62
adviesprijs
€ 51,75
-43% korting
Waterbestendig
Inhoud
2.26 m²
(€ 29,36 / pakket)
€ 29,36
adviesprijs
€ 51,75
-39% korting
Inhoud
2.26 m²
(€ 31,62 / pakket)
€ 31,62
adviesprijs
€ 51,75
-35% korting
Waterbestendig
Inhoud
2.26 m²
(€ 33,88 / pakket)
€ 33,88
adviesprijs
€ 51,75
-39% korting
Waterbestendig
Inhoud
2.26 m²
(€ 31,62 / pakket)
€ 31,62
adviesprijs
€ 51,75
-43% korting
Inhoud
3.44 m²
(€ 68,77 / pakket)
€ 68,77
adviesprijs
€ 120,06
-41% korting
XL-formaat
Inhoud
2.26 m²
(€ 38,40 / pakket)
€ 38,40
adviesprijs
€ 65,31
-43% korting
-37% korting
XL-formaat
Inhoud
3.44 m²
(€ 75,65 / pakket)
€ 75,65
adviesprijs
€ 120,06
-37% korting
XL-formaat
Inhoud
3.44 m²
(€ 75,65 / pakket)
€ 75,65
adviesprijs
€ 120,06
-26% korting
-34% korting
Inhoud
2.32 m²
(€ 44,06 / pakket)
€ 44,06
adviesprijs
€ 67,05
-33% korting
Inhoud
2.51 m²
(€ 25,07 / pakket)
€ 25,07
adviesprijs
€ 37,40
-33% korting
Inhoud
2.51 m²
(€ 25,07 / pakket)
€ 25,07
adviesprijs
€ 37,40
-26% korting
Inhoud
2.51 m²
(€ 27,58 / pakket)
€ 27,58
adviesprijs
€ 37,40
-48% korting
-48% korting
-48% korting
-48% korting
-48% korting
-37% korting
XL-formaat
Inhoud
3.44 m²
(€ 75,65 / pakket)
€ 75,65
adviesprijs
€ 120,06
-39% korting
Waterbestendig
Inhoud
2.26 m²
(€ 31,62 / pakket)
€ 31,62
adviesprijs
€ 51,75
-39% korting
Waterbestendig
Inhoud
2.26 m²
(€ 31,62 / pakket)
€ 31,62
adviesprijs
€ 51,75
-39% korting
Waterbestendig
Inhoud
2.26 m²
(€ 31,62 / pakket)
€ 31,62
adviesprijs
€ 51,75
-39% korting
Waterbestendig
Inhoud
2.26 m²
(€ 31,62 / pakket)
€ 31,62
adviesprijs
€ 51,75
-39% korting
Waterbestendig
Inhoud
2.26 m²
(€ 31,62 / pakket)
€ 31,62
adviesprijs
€ 51,75
-39% korting
Waterbestendig
Inhoud
2.26 m²
(€ 31,62 / pakket)
€ 31,62
adviesprijs
€ 51,75
-39% korting
Waterbestendig
Inhoud
2.26 m²
(€ 31,62 / pakket)
€ 31,62
adviesprijs
€ 51,75
-39% korting
Waterbestendig
Inhoud
2.26 m²
(€ 31,62 / pakket)
€ 31,62
adviesprijs
€ 51,75
-48% korting
Inhoud
2.76 m²
(€ 38,61 / pakket)
€ 38,61
adviesprijs
€ 74,24
Laatst bekeken